Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Wenko
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Wenko
1 495 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 50 ks
Obľúbené
Wenko
Štipce na bielizeň v sade
50 ks, 1x30 cm, výška 7 cm
(232)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 20 ks
Obľúbené
Wenko
Samolepky na vešiaky v súprave
20 ks, silikónové, biele/sivé, dĺžka 5 cm, výška 2 mm
(100)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
0,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Wenko
Krúžky k sprchovému závesu v súprave
12 ks, plastové, 6 cm
(18)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
0,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Wenko
Krúžky k sprchovému závesu v súprave
12 ks, plastové, biele, 6 cm
(36)
Na sklade
8,89 €
s kódom
10,46 € bez kódu
0,87 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Obľúbené
Wenko
Tácky v súprave
8 ks, so stojanom, z plsti, čierne
(49)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 20 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Alessia
20 ks, kovové, sivé, dĺžka 41 cm, výška 21,5 cm
(2)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
1,19 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 7 ks
Obľúbené
Wenko
Klipy na sušenie ponožiek v sade
7 ks, 4x1 cm, výška 7,5 cm
(387)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
1,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Nožičky ku krytu na sporák v súprave
4 ks, plastové, sivé, 4x4 cm
(286)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, nerezové, v striebornej farbe
(65)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, závesné, oceľové, čierne
(245)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Bubble
5 ks, biele/sivé, dĺžka 46 cm, výška 17,5 cm
(55)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Výhodná cena
súprava 6 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
6 ks, závesné, plastové
(123)
Na sklade
Posledný kúsok
12,80 €
2,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Eco
5 ks, drevené, v prírodnej farbe, dĺžka 45 cm, výška 23,5 cm
(28)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,28 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Eco
8 ks, drevené, hnedé, dĺžka 45 cm, výška 23,5 cm
(363)
Na sklade
16,82 €
s kódom
19,79 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave
4 ks, plastové, modré, dĺžka 42 cm, výška 19 cm
(103)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
2,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Wenko
Hlavica pre WC kefy v súprave Ø8cm
Náhradné, plastové, čierne, ø 8 cm, výška 9 cm
(3)
Na sklade
22,14 €
s kódom
26,05 € bez kódu
2,61 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, oceľové, v striebornej farbe
(64)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Jet
6 ks, bez vŕtania, kovové, čierne
(26)
Na sklade
13,89 €
s kódom
16,34 € bez kódu
2,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Súprava nožov Otis
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(6)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Baggy
5 ks, na nohavice, kovové, modré, dĺžka 34,5 cm, výška 11,5 cm
(47)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
2,88 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, biele
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, hnedé
(3)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, zelené
(1)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, čierne
(1)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, závesné, oceľové, biele
(130)
Na sklade
10,38 €
s kódom
12,21 € bez kódu
3,05 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave
3 ks, na nohavice, drevené, hnedé, dĺžka 25 cm, výška 16,5 cm
(120)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Špongie na gril v súprave Ben
2 ks, nylonové
(65)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Hotel
4 ks, drevené, v prírodnej farbe, dĺžka 45 cm, výška 23,5 cm
(1)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Hlavica pre WC kefu Ø 8 cm
Náhradná, plastová, čierna, ø 8 cm, výška 14 cm
(6)
Na sklade
2,89 €
s kódom
3,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, plastové, biele
(573)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, plastové, v striebornej farbe
(168)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Snap
2 ks, na nohavice, kovové, modré, dĺžka 40 cm, výška 10,5 cm
(105)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Wenko
Kuchynské organizéry v súprave
3 ks, biele, 30x15 cm, výška 18 cm
(48)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Spiral
2 ks, kovové, modré, dĺžka 11,5 cm, výška 11,5 cm
(15)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Pavia
2 ks, bez vŕtania, Static-Loc, oceľové, čierne
(82)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Chňapky v súprave Wesi
2 ks, silikónové, čierne, 16x16 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, bambusové, v prírodnej farbe
(39)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Hubky na riad v súprave
2 ks, silikónové
(171)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Black Outdoor Kitchen Ureo
2 ks, bez vŕtania, nerezové, čierne
(185)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Paris
5 ks, drevené, čierne, dĺžka 44 cm, výška 25 cm
(9)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Súprava pre montáž bez vŕtania Style
2 ks, Turbo-loc
(64)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
4,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Set na čistenie žehličky
2 ks, modrý, 3x3 cm, výška 9 cm
(17)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
4,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Utierky v súprave Miko
2 ks, z mikrovlákna, čierne/sivé, 40x60 cm
(49)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
4,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Ochranné košíky na pranie podprseniek v sade
2 ks, biele, 21x11 cm, výška 12 cm
(275)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Organizéry na topánky v súprave
4 ks, plastové, biele, 11,5x29 cm, výška 15 cm
(255)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Krájač Volo
Na pizzu, z nehrdzavejúcej ocele
(12)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Hlavica pre WC kefu ø 7,5 cm
Náhradná, plastová, biela, ø 7,5 cm, výška 9 cm
(31)
Na sklade
5,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrecia v súprave
6 ks
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
32
Načítať viac