Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Wenko
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Wenko
1 495 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Festival
Keramický, biely, 380 ml, 10x10 cm, výška 18 cm
(25)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Cube 1000 g
Biely
(22)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Orea Gold
Z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, ø 9 cm, výška 40,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Flowers
950 ml, na potraviny, plastová
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Badi
Keramický, žltý, 320 ml, 9,5x8 cm, výška 16 cm
(16)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zvlhčovač vzduchu Flowers
Na radiátor, keramický, biely, 290 ml
(81)
Na sklade
Posledný kúsok
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový regál Finja
Bambusový, biely/hnedý, šírka 43 cm, výška 76 cm, hĺbka 36 cm
(70)
Na sklade
46 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuové vrece
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka
Plastová, béžová, 55x55 cm
(11)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Nero
1 l, na potraviny/na sušienky, kovová, čierna
(65)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Hlavica pre WC kefu ø 7,5 cm
Náhradná, silikónová, čierna, ø 7,5 cm, výška 9 cm
(56)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Aquamarin
Keramická, biela/modrá, 10x10 cm, výška 40 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
22,14 €
s kódom
26,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Háčik Orea
Turbo-loc, nerezový, biely
(5)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuová dóza Turin
900 ml, plastová
(79)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Terra
Bambusový, v prírodnej farbe, 12x9 cm, výška 8,5 cm
(201)
Na sklade
17,71 €
s kódom
20,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na uteráky Macao
Oceľový, biely/v prírodnej farbe, 43x24 cm, výška 79 cm
(49)
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Leman
Pedálový, oceľový, matne čierny, 20 l
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (5)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Home
Oceľová, krémovobiela, ø 9 cm, výška 37,5 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Secura
37 x 42,5 cm, plastová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
96,90 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, biela, 12,5x9 cm, výška 39 cm
(7)
Na sklade
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Wenko
Protišmyková podložka Arinos
Do vane, 40x63 cm
(31)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Agropoli
Plastový, béžový, 2 l
(21)
Na sklade
15,53 €
s kódom
18,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, sklenený, matne čierny, ø 10 cm, výška 9,5 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Fablo
Pedálový, plastový, čierny, 5 l
(1)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa ø 7,5 cm
Náhradná, z nehrdzavejúcej ocele, biela, ø 7,5 cm, výška 35 cm
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Simon
Nastaviteľná, plastová, biela, 27x40 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Palena
Hnedý, ø 8,5 cm, výška 11 cm
(26)
Na sklade
12,61 €
s kódom
14,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Bahari
Látkový/bambusový, hnedý, 43 l
(99)
Na sklade
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, bambusové, v prírodnej farbe
(39)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Inca
Plastový, čierny, 2 l
(68)
Na sklade
11,19 €
s kódom
13,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Fablo
Pedálový, plastový, zelený, 5 l
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sprchový záves
Sivý, 180x200 cm
(38)
Na sklade
27,28 €
s kódom
32,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na papierové utierky
Bez vŕtania, Static-Loc, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 8,5x30 cm
(795)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Sare
Vstavaný, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 5 l
(12)
Na sklade
28,71 €
s kódom
33,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku Smoke
Z tvrdeného skla, čierny, s abstraktným vzorom, 70x60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Úložný box na oblečenie Air
Látkový, modrý, 91x53x48 cm
(44)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Design
Pedálový, oceľový, matne čierny, 12 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
4 ks, závesné, oceľové, biele
(130)
Na sklade
10,38 €
s kódom
12,21 € bez kódu
3,05 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Nádoba na kompostovateľný odpad Colin
Kovová, v matne striebornej farbe, 12,5x20,5 cm, výška 21 cm, 3 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Orea Uno
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 60x7 cm, výška 4,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Záchodová doska Prima
38 x 41 cm, modrá
(32)
Na sklade
33,72 €
s kódom
39,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Záchodová doska Beech Nature
S automatickým zatváraním, 37 x 43 cm, hnedá, so vzorom dreva
(100)
Na sklade
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Alberola
S automatickým zatváraním, 36,5 x 45 cm, plastová, s kvetinovým vzorom
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa ø 7,5 cm
Náhradná, silikónová, čierna, ø 7,5 cm, výška 35 cm
(25)
Na sklade
12,79 €
s kódom
15,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Belluno
Keramický, biely, ø 8 cm, výška 11 cm
(22)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na topánky Paris
Kovový, závesný, v striebornej farbe, počet párov topánok 18 , šírka 59 cm, výška 151 cm, hĺbka 14 cm
(168)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zrkadlo Lumi
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 13,5 cm
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Wenko
Kuchynské organizéry v súprave
3 ks, biele, 30x15 cm, výška 18 cm
(48)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
14
15
16
...
32
Načítať viac