Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Koreničky a mlynčeky na korenie
Koreničky a mlynčeky na korenie
...
Kuchynské pomôcky a náčinie
Koreničky a mlynčeky na korenie
Koreničky a mlynčeky na korenie · Zľavový kód
Koreničky
Soľničky a koreničky
Mlynčeky
Mažiare
Cukorničky
Nádoby na ocot a olej
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Materiál
Farba
Súprava
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
133 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Mlynček na korenie a soľ Rustic
Hnedý, drevený
(30)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Orion
Mažiar Litina
Z liatiny, ø 10,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Soľnička a korenička Ginnie
Keramická
(1)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, v striebornej farbe, sklenená
(13)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Cukornička Pearl
Kameninová, biela, objem 100 ml
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Cukornička Birdie
Porcelánová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,80 €
s kódom
18,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Duo
Kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená, zelená
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Duo
Kameninová
Doručenie od 23. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Fľaša na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,47 €
s kódom
19,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Fľaša na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, čierna
(12)
Doručenie od 15. 10. 2026
15,47 €
s kódom
19,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Holm
Solnička
Drevená
(37)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Ego Dekor
Súprava na olej a ocot Authentic
2 ks, 300 ml, sklenená
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Balvi
Cukornička Sugar
Keramická, čierna, objem 400 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Riccioli di Fata
Porcelánová
(128)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Fľaša na olej Maiolica
Objem 500 ml, keramická, oranžová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Holm
Soľnička a korenička
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Soľnička a korenička Granny
Kameninová
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Mažiar
Mramorový, ø 11 cm
(32)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Cody
2 ks, v zlatej farbe, plastová
(39)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Ora Gloss
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Soľnička a korenička Oval Oak
Sklenená
(206)
Na sklade
19,70 €
s kódom
24,62 € bez kódu
12,31 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Dressing shaker Grand Cru
250 ml, sklenený
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,31 €
s kódom
26,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Soľnička a korenička Bea
So stojanom, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
21,46 €
s kódom
26,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Soľnička a korenička Taormina
Kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Fľaša na olej Maiolica
Objem 500 ml, keramická, modrá
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Soľnička a korenička Oval
Sklenená
(78)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 24 ks
Vialli Design
Súprava koreničiek Vilagio
24 ks, sklenené
(1)
Na sklade
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
1,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 24 ks
Vialli Design
Súprava koreničiek Vilagio
24 ks, sklenené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
1,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Holm
Mažiar
Kamenný, ø 12 cm
(14)
Na sklade
24,84 €
s kódom
31,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Súprava na olej a ocot Oval
2 ks, 300 ml, sklenená, v prírodnej farbe
(111)
Na sklade
25,66 €
s kódom
32,07 € bez kódu
16,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Odette
Z kostného porcelánu
Doručenie od 23. 10. 2026
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Cukornička
Biela, objem 200 ml
(4)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Duo
2 ks, sivá, sklenená
(71)
Na sklade
27,19 €
s kódom
33,99 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Súprava koreničiek Black
16 ks, so stojanom, sklenené
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brabantia
Mlynčeky Profile
2 ks, v matne striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
(23)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Cukornička
Porcelánová, biela, objem 200 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Selection
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Rustic
2 ks, hnedá, drevená
(30)
Na sklade
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
18 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Luma
Doručenie od 23. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Betty
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Betty
2 ks, zelená, keramická
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Soľnička a korenička Singles
Kovová
(2)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sagaform
Súprava na olej a ocot Nature
2 ks, 300 ml, sklenená, v tmavo prírodnej farbe
(2)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
18,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava na olej a ocot Essentials
320 ml, porcelánová, biela/čierna
(8)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Cukornička Theo
Kameninová, čierna, objem 100 ml
Doručenie od 19. 10. 2026
30,40 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Soľnička a korenička Hammershøi
Porcelánová
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
31,59 €
s kódom
39,49 € bez kódu
19,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, v prírodnej farbe, drevená
(2)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Súprava koreničiek Bruna
12 ks, so stojanom, sklenené
(45)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Koreničky
Mlynčeky
Soľničky a koreničky
Cukorničky
Nádoby na ocot a olej
Mažiare