Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie so zľavovým kódom
Koreničky a mlynčeky na korenie
Varešky, naberačky a obracačky
Nože a krájanie
Strúhadlá a krájače
Odšťavovače a lisy
Váženie a meranie
Cedidlá a sitká
Naparovačky
Kuchynské nožnice
Kliešte a pinzety
Kuchynské váhy a podložky na pečenie
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
494 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Orion
Nôž
Plátkovací, z damaškovej ocele, dĺžka čepele 15,5 cm, rukoväť: drevo
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lékué
Formičky na stratené vajcia v sade Pouched egg cooker
2 ks, silikónové
(25)
Na sklade
16,46 €
s kódom
20,58 € bez kódu
10,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Škrabka
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Kuchynská váha
Béžová, kovová, nosnosť 5 kg
(7)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Holm
Sito
Ø 20 cm, kovové
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Kuchynský teplomer
Digitálny, plastový
(7)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava na olej a ocot Essentials
320 ml, porcelánová, biela/čierna
(8)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Krájač Cube
Univerzálny, z nehrdzavejúcej ocele
(5)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Dosky v súprave Folio
4 ks, so stojanom, plastové, 35,5 x 7 cm
(5)
Na sklade
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Nest
Z nehrdzavejúcej ocele, 5 ks, so stojanom
(5)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Kuchynská váha
V prírodnej farbe, digitálna, bambusová, nosnosť 5 kg
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Fľaša na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,47 €
s kódom
19,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Lis na zemiaky Aero
Na zemiaky, z nehrdzavejúcej ocele
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Cedník Retractable
Plastový, ø 23 cm
(5)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Nôž Kitchen Line
Vykosťovací, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 15 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
12,82 €
s kódom
16,02 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Palička na mäso
Drevená
(6)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Nôž Heritage
Kuchársky, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 15 cm, rukoväť: drevo
(7)
Na sklade
16,41 €
s kódom
20,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Súprava nožov Otis
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(6)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Mlynček na korenie a soľ BLACK
Čierny, drevený
(11)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Blok na nože Mesina
Bambusový, v prírodnej farbe
(16)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Minútka Singles
Čierna
(8)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Balvi
Cukornička Birdie
Porcelánová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,80 €
s kódom
18,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Cukornička Alhambra
Keramická, biela
(5)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Kuchynská váha
Ružová, kovová, nosnosť 5 kg
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Doštička Marmore
Servírovacia, mramorová, 31 x 21 cm
(4)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Nôž
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(4)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Nôž
Santoku, z damaškovej ocele, dĺžka čepele 17,5 cm, rukoväť: drevo
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Esschert Design
Zaváracie poháre v súprave
12 ks, 90 ml, sklenené
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
2,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Krájač Singles
Na vajce
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Nôž Master
Sekáčik, dĺžka čepele 18 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
12,79 €
s kódom
15,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Krájač Duo
Na pizzu, z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
13,81 €
s kódom
17,26 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Strúhadlo
Univerzálne
(4)
Doručenie od 26. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Dosky v súprave Folio
4 ks, so stojanom, plastové, 35,5 x 7 cm
(7)
Na sklade
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Cattara
Kuchynský teplomer
Digitálny, kovový
(7)
Na sklade
16,53 €
s kódom
20,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Strúhadlo Practic
Na zeleninu
(6)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Krájač
Na pečivo
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Dosky v súprave Choptima
3 ks, so stojanom, plastové, 35,5 x 26,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Mažiar Mango
Drevený, ø 14 cm
(5)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Krájač Singles
Na vajce
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Hrniec na sadlo
1,1 l, keramický
(5)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Nôž Heritage
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 25 cm, rukoväť: drevo
(4)
Na sklade
11,34 €
s kódom
14,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na olej a ocot Montela
200 ml, sklenená
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Nôž Ace
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 17,5 cm, rukoväť: antikoro
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Hrniec na sadlo
700 ml, keramický
(4)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Sito
Ø 20 cm
(3)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava nožov so stojanom Elevate Bamboo
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
145,60 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Nôž
Filetovací, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Fľaša na olej Maiolica
Objem 500 ml, keramická, oranžová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
4
5
6
...
11
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Upratovanie a organizácia