Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 022 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
IHR
Dóza Schwarzwaldmadel
100 ml, na sypaný čaj, kovová, čierna
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vareška Kora
Drevená
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Pučidlo na zemiaky Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(13)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Antic Line
Miska Dolce Vita
Na polievku, kameninová, ø 14 cm
(34)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Korenička
Sklenená, 100 ml
(10)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na tortu
ø 30 cm, kov
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojanček na vajíčko Latina
Kameninový, tmavofialový
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Lis na cesnak Luxy
Kovový
(163)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Ninjago
Plastová, čierna/modrá, 390 ml
(113)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka na zmrzlinu
Z nehrdzavejúcej ocele
(134)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Nádobka na maslo
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 12x19,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na polievku/na šalát, kameninová, oranžová/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
185 ml
(23)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Brandani
Pohár Bacco
400 ml, na whisky
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duna
Na polievku, kameninová, ružová, 670 ml, ø 14 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Orion
Fľaša Moly
1 l, cestovná/s náustkom, tritánová, ružová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Slamky v súprave Vita
6 ks, s čistiacou kefkou, plastové
(38)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Krájač
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele
(77)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Sito
Ø 6 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Miska Fuyu
Sklenená, ø 16 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na polievku/na šalát, kameninová, zelená/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na polievku/na šalát, kameninová, zelená/oranžová, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Hrnček Gastro Grey/Cream
190 ml, keramický, sivý/béžový
(8)
Na sklade
7,53 €
s kódom
9,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Skagen
2 ks, porcelánové, biele, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Brandani
Šálky v súprave Queen
2 ks, z kostného porcelánu, s tanierikom, biele, 80 ml
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Milton
4 ks, keramické, na espresso, modré/oranžové, 155 ml
(4)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
9,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Vienna
4 ks, 300 ml
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
9,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Šálky v súprave Le Primizie
4 ks, porcelánové, na espresso/s tanierikom, biele, 90 ml
(13)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
9,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, biela, 90 ml
(69)
Na sklade
7,59 €
s kódom
9,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Poháre v súprave Calliope
6 ks, 450 ml
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
9,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zenker
Vykrajovače v súprave Spring
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
7,68 €
s kódom
9,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, čierny, ø 16,5 cm
Na sklade
7,68 €
s kódom
9,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Zenker
Vykrajovače v súprave Easter
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
7,70 €
s kódom
9,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Hermia
Dózy v súprave
3 ks, na potraviny/na múku/na sypké potraviny, plastové, béžové
(2)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
9,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Geo
2 ks, 350 ml, sklenené, na latte
(13)
Na sklade
15,45 €
s kódom
19,31 € bez kódu
9,66 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Noa
2 ks, 360 ml, sklenené, dvojstenné
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Leopold Vienna
Poháre v súprave Corvina
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Leopold Vienna
Poháre v súprave Corvina
2 ks, 365 ml, na sekt
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Leopold Vienna
Poháre v súprave Corvina
2 ks, 490 ml, na víno
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Diva
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(87)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Ego Dekor
Súprava na olej a ocot Authentic
2 ks, 300 ml, sklenená
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(87)
Na sklade
7,87 €
s kódom
9,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Hrnček Gastro White/Green
300 ml, keramický, biely/zelený
(62)
Na sklade
Posledný kúsok
7,88 €
s kódom
9,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 350 ml, sklenené, na kakao/na latte
(6)
Na sklade
15,78 €
s kódom
19,73 € bez kódu
9,87 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Vila
Dezertný, ø 17 cm, kameninový, červený/biely
(1)
Na sklade
7,90 €
s kódom
9,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Zone
Stojančeky na vajíčka v súprave Singles
4 ks, kovové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
31,67 €
s kódom
39,59 € bez kódu
9,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Strúhadlo
Univerzálne
(44)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
14
15
16
...
84
Načítať viac