Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 010 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Tácky v súprave Curious Dogs
4 ks, korkové, modré, 10x10 cm
(79)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, tmavomodrá, 270 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, tmavozelená, 270 ml
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Tácka
Ø 28 cm , z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Miska Duna
Na polievku, kameninová, vínovočervená, 420 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Šálka Manon
Kameninová, vínovočervená, 240 ml
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Šálka Artisan
Kameninová, zelená, 220 ml
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Rex London
Chladiaca taška Spotlight
Zelená/modrá, 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Šálka Meridian
Kameninová, zelená/sivá, 240 ml
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, zelený
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Hlboký , ø 18,5 cm, kameninový, zelený/krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Detský tanier Little Strawberry
Plastový, červený/béžový, 21x27 cm
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Hlboký , ø 18,5 cm, kameninový, čierny/krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Detský pohár
300 ml
(283)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Appetizers
2 ks, servírovacie, porcelánové/bambusové, biele
(86)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, béžové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Amo
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, ružové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Burlesque
2 ks, na polievku, porcelánové, biele, ø 13,5 cm
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lékué
Formy na pečenie v súprave
2 ks, 20 x 9,5 cm, sklo, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(7)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, žlté, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Tácka
23x34,5 cm, servírovacia, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
7,19 €
s kódom
8,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Hrnček Scales
420 ml, keramický, hnedý
Na sklade
Posledný kúsok
7,20 €
s kódom
9 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Hrnček Scales
420 ml, keramický, hnedý
Na sklade
Posledný kúsok
7,20 €
s kódom
9 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkladacia mriežka
Kovová
(102)
Na sklade
7,20 €
s kódom
9 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Hrnček Scales
420 ml, keramický, ružový
Na sklade
Posledný kúsok
7,20 €
s kódom
9 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Esschert Design
Dózy v súprave
3 ks, 1,3 l, na kávu/na sypaný čaj/na cukor, kovové, biele
(6)
Na sklade
21,77 €
s kódom
27,21 € bez kódu
9,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Zátky na víno v súprave Blister
(61)
Na sklade
7,35 €
s kódom
9,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Basic White
Ø 27 cm, porcelánový, biely
(1)
Na sklade
7,36 €
s kódom
9,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Noa
2 ks, 220 ml, sklenené, na cappuccino/dvojstenné
(10)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lékué
Súprava nádob na prípravu popcornu v mikrovlnke
2 ks, ø 13 cm, silikónová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Cristallo
2 ks, 300 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(267)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Soľnička a korenička Ginnie
Keramická
(1)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Leopold Vienna
Šálky v súprave Franca
4 ks, keramické, na espresso, biele, 180 ml
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
9,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Zapekacie misy v súprave Clyde
4 ks, 15x17 cm, keramické, maximálna teplota 180 °C
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
9,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Stojančeky na vajíčka v súprave Eviaya
3 ks, keramické
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
9,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, čierna, 90 ml
(66)
Na sklade
7,46 €
s kódom
9,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 300 ml, na víno
(116)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
9,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Misa Prescott
Na šalát, z nehrdzavejúcej ocele, v medenej farbe/béžová, ø 18 cm, objem 1,7 l
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Vykrajovacia súprava
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Šálka Snowman
Porcelánová, s tanierikom, biela, 110 ml
(4)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Šálka Xmas Tree
Porcelánová, s tanierikom, biela, 110 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Tanier Pearl
Dezertný, ø 17 cm, kameninový, biely
(29)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Metaltex
Otvárač na konzervy
Z nehrdzavejúcej ocele
(15)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanierik Ora Gloss
Biely, ø 14,5 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
IHR
Dóza Schwarzwaldmadel
100 ml, na sypaný čaj, kovová, čierna
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vareška Kora
Drevená
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Pučidlo na zemiaky Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(13)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
13
14
15
...
84
Načítať viac