Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 981 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Marmore
6 ks, 180 ml, štamperlík
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
16,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, z nehrdzavejúcej ocele, v mentolovej farbe/v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Vialli Design
Kanvica na čaj Geo
1,3 l, so sitkom, sklenená, v zlatej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, z nehrdzavejúcej ocele, modrý/v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Vialli Design
Karafa Geo
1 l, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Geo
6 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
Na sklade
Posledné kúsky
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
5,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, z nehrdzavejúcej ocele, ružový/v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Volo
6 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
Na sklade
Posledné kúsky
28 €
s kódom
35 € bez kódu
5,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálka Paula
Kameninová, ružová, 195 ml
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Soľnička a korenička Bea
So stojanom, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
21,46 €
s kódom
26,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Hrniec Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 5,5 l, ø 24 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
Na palacinky, s keramickým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S keramickým povrchom, ø 30 cm, na indukčný varič
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Hrniec Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 2,4 l, ø 20 cm, na indukčný varič
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S keramickým povrchom, ø 20 cm, na indukčný varič
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Hrniec Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 5,5 l, ø 24 cm, na indukčný varič
Na sklade
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S keramickým povrchom, ø 20 cm, na indukčný varič
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
Wok, s keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S keramickým povrchom, ø 30 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
Na palacinky, s keramickým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S keramickým povrchom, ø 30 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S keramickým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Hrniec Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 5,5 l, ø 24 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Hrniec Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 2,4 l, ø 20 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S keramickým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Hrniec Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 2,4 l, ø 20 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
Wok, s keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
Na palacinky, s keramickým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Rajnica Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 1,3 l, ø 16 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Rajnica Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 1,3 l, ø 16 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S keramickým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Rajnica Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 1,3 l, ø 16 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
Wok, s keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Plátkovací, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 20 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
Posledný kúsok
12,79 €
s kódom
15,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Sekáčik, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 18 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
Posledné kúsky
12,79 €
s kódom
15,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Kuchársky, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 20 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
15,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Kastról Ecrina
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 4,4 l, ø 24 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
28,79 €
s kódom
35,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Kastról Ecrina
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 6,6 l, ø 28 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
35,19 €
s kódom
43,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Panvica Ecrina
S keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
22,39 €
s kódom
27,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (6)
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 20 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
Posledný kúsok
12,79 €
s kódom
15,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Panvica Ecrina
S keramickým povrchom, ø 24 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
19,19 €
s kódom
23,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (6)
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Panvica Ecrina
S keramickým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
22,39 €
s kódom
27,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (6)
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 17 cm, rukoväť: antikoro
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
15,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dĺžka čepele (2)
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Panvica Ecrina
S keramickým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
Na sklade
20,79 €
s kódom
25,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (6)
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Panvica Ecrina
S keramickým povrchom, ø 20 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
15,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (6)
1
...
6
7
8
...
83
Načítať viac