Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 019 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Orion
Strojček na cestoviny Francesco
V striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Head
530 ml, keramický, žltý
(12)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Bea
Hlboký , ø 21 cm, kameninový, sivý
(12)
Na sklade
25,22 €
s kódom
31,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Miska Mango
Servírovacia, drevená, v prírodnej farbe, ø 14 cm
(12)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Grey/Light Pink
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, ružová/sivá, 240 ml
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
13,71 €
s kódom
17,14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Misa Pearl
Na šalát, kameninová, biela, ø 34 cm, objem 2,9 l
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
30,04 €
s kódom
37,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Ochranné sito na panvicu
Kovové, ø 29 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Grey/Light Pink
Na polievku, kameninová, ružová/sivá, 1 l, ø 20 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Grey/Light Pink
Ø 27 cm, kameninový, ružový/sivý
(12)
Na sklade
15,62 €
s kódom
19,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
YAMAZAKI
Súprava koreničiek Tower
6 ks, so stojanom, plastové
(12)
Doručenie od 15. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
11 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Jedálenská súprava Nephrite
Pre 5 osôb, 16 ks, kameninová, zelená
(21)
Na sklade
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Otvárač na konzervy
Z nehrdzavejúcej ocele
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka Dyna
Plastová
(21)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Miska Bubble
Kompótová/na zmrzlinu, sklenená, 50 ml, ø 7,5 cm
(21)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Nôž Gourmet
Plátkovací, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: antikoro
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 130 ml
(18)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na dip, kameninová, zelená/čierna, 200 ml, ø 10 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
10,64 €
s kódom
13,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Metlička
Z nehrdzavejúcej ocele
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Taormina
Na polievku, kameninová, modrá/tyrkysovomodrá, 650 ml, ø 15 cm
(15)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Strúhadlo Handi-Grate
Na syr
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
18,47 €
s kódom
23,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Liberty
6 ks, 350 ml
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Tácka Nonna Rosa
30x40 cm, porcelánová
(15)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Zone
Tácky v súprave Singles
6 ks, silikónové, tmavosivé, ø 10 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
5,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Etažér Tower
Kovový, čierny, 24,5x16 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Mažiar Dash
Kamenný, ø 15,5 cm
(10)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Etažér Tower
Kovový, biely, 24,5x16 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Linora
3 ks, 450 ml, keramické, biele/modré
(10)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
19,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Noa
2 ks, 220 ml, sklenené, na cappuccino/dvojstenné
(10)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Balvi
Dekantér Poison
1 l
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
29,73 €
s kódom
37,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kuchynské nožnice PowerGrip
Na hydinu, rukoväť: plast
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
18,71 €
s kódom
23,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Otvárač Tipsy
Na fľaše, kovový
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
22 €
s kódom
27,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Šálka Hammershøi
Porcelánová, na espresso, biela, 100 ml
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka
Porcelánová, na espresso, biela/modrá, 100 ml
(10)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Premier Housewares
Súprava koreničiek Tromso
6 ks, sklenené, 200 ml
(10)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Panvica Grande
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Jules
400 ml, keramický, na latte, biely/krémovobiely
(10)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Warm Gray 2
375 ml, porcelánový, svetlosivý
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,38 €
s kódom
20,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Nastaviteľná odmerka Measure-Up
Plastová
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
9,74 €
s kódom
12,17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Aubergine 229
375 ml, porcelánový, tmavofialový
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,38 €
s kódom
20,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi
Ø 27 cm, porcelánový, biely
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dóza
500 ml, na potraviny, sklenená, čierna
(10)
Doručenie od 19. 10. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Dezertný, kameninový, biely/modrý
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi
Na polievku, porcelánová, biela/zelená/ružová, 600 ml, ø 12 cm
(10)
Doručenie od 19. 10. 2026
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Rošt do rúry
60 x 32 cm
(22)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Miska na vajíčka Rise & Shine
Keramická, hnedá
(19)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, v prírodnej farbe, plastová
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brabantia
Mlynčeky Profile
2 ks, v matne striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
(23)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Príbor Frea
Pre 1 osobu, 4 ks, antikoro, v zlatej farbe
(28)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
12
13
14
...
84
Načítať viac