Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 977 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Orion
Hrnček Verde
310 ml, sklenený, zelený
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Tanier Animado
Ø 22 cm, železný, zelený/svetloružový
Na sklade
Posledné kúsky
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
OYOY Mini
Slamky v súprave Mellow
6 ks, s čistiacou kefkou, silikónové
Na sklade
Posledné kúsky
13,59 €
s kódom
16,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Jari
3 ks, keramické, 200 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
6,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
240 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, zelený/oranžový
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Cattara
Stolový gril Omega 2v1
Čierny, kovový, príkon 1100 W
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Cukornička Meridian
Kameninová, zelená/sivá, objem 120 ml
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Katrina
4 ks, ø 26,5 cm, kameninové, sivé
Na sklade
Posledný kúsok
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
28,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Fľaša Pullo
Cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, hnedá
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
26,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detská fľaša Food Fest
Plastová, fialová, 400 ml
(59)
Na sklade
13,60 €
s kódom
17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Tatum
4 ks, 200 ml, keramické, modré/oranžové
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
15 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
240 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Obila
Na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gense
Príbor Fuga
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
119,20 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi Summer
Dezertný, ø 22 cm, porcelánový, biely
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Gense
Príbor Dorotea
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Areca
4 ks, 450 ml
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
14,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
250 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Imogen
Dezertný, ø 16,5 cm, kameninový, béžový
Na sklade
14,22 €
s kódom
17,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Kanvička na mlieko Brisa
110 ml, kameninová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Detská fľaša Fairy Garden by Little Dutch
Plastová, svetloružová, 400 ml
(59)
Na sklade
Posledné kúsky
13,60 €
s kódom
17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Mepal
Detská termoska Campus
Kovová, ružová/v striebornej farbe, 500 ml
Na sklade
Posledný kúsok
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Latina
Kameninová, tmavofialová, 165 ml, ø 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Cukornička Meridian
Kameninová, slonovinová, objem 120 ml
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Alenia
Na polievku, keramická, sivá, ø 19 cm
(2)
Na sklade
13,27 €
s kódom
16,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Avonlea
4 ks, keramické, na cappuccino, svetlomodré, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Tanier Verde
Dezertný, ø 21 cm, sklenený, zelený
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Fľaša Mimo
600 ml, cestovná, ružová
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Tanier Eau
Dezertný, ø 20 cm, porcelánový, krémovobiely
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Hrniec Venice
S pokrievkou, nerezový, 4,6 l, ø 20 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Hrnček In The Meadow
400 ml, keramický, zelený
Na sklade
Posledný kúsok
10,36 €
s kódom
12,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Addy
130 ml, kameninový, hnedý
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Emile Henry
Miska Ultime
Na polievku, keramická, tmavozelená, 550 ml, ø 14 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Ramie
Servírovací, ø 32 cm, kameninový, sivý
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kastról Venice
S pokrievkou, nerezový, 6,2 l, ø 24 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Orion
Kastról Venice
S pokrievkou, nerezový, 1,2 l, ø 16 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 450 ml
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Tanier Animado
Ø 22 cm, železný, oranžový/svetloružový
Na sklade
Posledné kúsky
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Mepal
Škrabka Chef It
Rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
9,60 €
s kódom
12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Príbor Attaché
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 350 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Nigel
4 ks, keramické, modré, 300 ml
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
18 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Príbor Norm
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
165,60 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
70
71
72
...
83
Načítať viac