Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 008 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tanier Dovec
Ø 27 cm, keramický, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
12,62 €
s kódom
15,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Lacey
4 ks, na polievku, kameninové, krémovobiele, 525 ml, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Nover
Servírovacia, drevená, v prírodnej farbe, ø 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Podložka pod hrniec Nautilus
Silikónová, 15x16,5 cm
(1)
Na sklade
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Lacey
4 ks, na polievku, kameninové, krémovobiele, 625 ml, ø 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
31,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 310 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
15,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, červená, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
-20 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
32,5x42 cm, servírovacia, korková
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Formy na pečivo v súprave
3 ks, 21,5 x 12 cm, silikón
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Tanier Glaze
Dezertný, ø 20,5 cm, keramický, fialový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Hrnček Gastro White/Green
300 ml, keramický, biely/zelený
(62)
Na sklade
Posledný kúsok
7,88 €
s kódom
9,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Paula
Keramický, sivý/hnedý, 435 ml
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 300 ml, na koktail
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
15,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Darlene
4 ks, na polievku, kameninové, v lososovej farbe, 890 ml, ø 20,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
29,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Brinley
4 ks, 350 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
14,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Zapekacia misa Enamel
18x34 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Addy
Kameninová, béžová, ø 12 cm, objem 360 ml
Na sklade
Posledný kúsok
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Deana
4 ks, 380 ml, keramické, modré
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Paula
Keramický, krémovobiely, 435 ml
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Sileia
Kompótová/na šalát, sklenená, ø 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,77 €
s kódom
8,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Slamky v súprave Cruse
4 ks, sklenené
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Tanier Glaze
Ø 27 cm, keramický, fialový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Otvárač Bowerbird
Kamenný
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská jedálenská súprava Sunny Sausage Dog
5 ks, melamínová
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, sivá/hnedá, 525 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Celebrate
Kameninová, svetlomodrá/krémovobiela, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Podložka pod hrniec Nautilus
Silikónová, 15x16,5 cm
(1)
Na sklade
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detské lyžičky v súprave Mellow
3 ks, 3x čajová lyžička
Na sklade
Posledné kúsky
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Addy
Kameninová, tmavozelená, ø 12 cm, objem 360 ml
Na sklade
Posledné kúsky
13,40 €
s kódom
16,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský tanier Celebrate
Kameninový, svetlomodrý/krémovobiely, ø 16 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Sileia
Kompótová/na šalát, sklenená, modrá, ø 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,77 €
s kódom
8,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Panvica Space
S keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
114,40 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Forest Friends by Little Dutch
3 ks, 3 ks, plastové, svetlomodré
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Pohár Bacco
400 ml, na whisky
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Stojanček na vajíčko Artisan
Kameninový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Tatum
4 ks, dezertné, ø 20,5 cm, kameninové, modré/oranžové
Na sklade
Posledné kúsky
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
15 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, sivé
(55)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Podnos Structure
35x45 cm, servírovací, drevený
Na sklade
Posledný kúsok
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
14,5x28 cm, korková
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Nôž Gourmet
Plátkovací, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: antikoro
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Love
300 ml, keramický, biely
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Meadow Flowers
300 ml, keramický, biely
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detská miska Nini
Keramická, svetlomodrá, ø 9 cm, objem 170 ml
(1)
Na sklade
10,27 €
s kódom
12,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Haden
Rýchlovarná kanvica Highclere
Krémovobiela, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,5 l, príkon 3000 W
Doručenie od 19. 10. 2026
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Príbor
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, béžový/v striebornej farbe
(3)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Fľaša Eau Good
600 ml, sklenená
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
14,5x22,5 cm, korková
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
67
68
69
...
84
Načítať viac