Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 008 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 390 ml, na sekt
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
17,79 €
s kódom
22,24 € bez kódu
11,12 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Nádoba na ľad Bar
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 23. 10. 2026
70,72 €
s kódom
88,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Pekáč
Z liatiny, 25,5x40,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Nádoba na ľad Bar
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 23. 10. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Hrniec
S pokrievkou, liatinový, 270 ml, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Hendi
Hrniec
S pokrievkou, liatinový, 4,4 l, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Miska Fuyu
Sklenená, ø 16 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Brisa
Na polievku/na šalát, kameninová, biela/modrá, 200 ml
(8)
Doručenie od 21. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Džbán Lemonade
Sklenený, oranžový, 1,3 l
Doručenie od 2. 11. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Rajnica Minerva
S pokrievkou, nerezová, 1,55 l, ø 16 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Nádoba na ľad Corvina
Doručenie od 26. 10. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské lyžičky v súprave Lili
2 ks, plastové/zo silikónu, svetlomodré/oranžové, 2x polievková lyžica
Doručenie od 7. 12. 2026
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
5,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Traxory
Podnos
40x30 cm, servírovací, drevený
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Panvica Brasserie
S nepriľnavým povrchom, ø 24 cm, na indukčný varič
Doručenie od 26. 10. 2026
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Set na prípravu koktailov Shai
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 7. 12. 2026
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Nôž
Z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 9 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Naberačka na zmrzlinu
Z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Trysky na šľahačkovú fľašu Profi Line
Počet nástavcov 4 ks
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Nôž
Na syr, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 13 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Vykrajovadlo
Na ovocie, z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 19. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Stojančeky na vajíčka v súprave Hammershøi
2 ks, porcelánové, biele
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,97 €
s kódom
28,71 € bez kódu
14,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, vínovočervený
Doručenie od 23. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, svetlomodrý
Doručenie od 23. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Panvice v súprave Blaze
3 ks, nerezové, ø 29,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
166,40 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
...
80
81
82
83
84