Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 019 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Brabantia
Krájač Tasty+
Na zemiaky, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
31,22 €
s kódom
39,02 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Ø 27 cm, porcelánový, zelený/slonovinový
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, plastový, modrý, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Premier Housewares
Súprava kuchynského náčinia Paragon
Kovová, 4 ks
(3)
Doručenie od 29. 10. 2026
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálka Paula
Kameninová, ružová, 195 ml
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, plastový, ružový, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Homéa
Cedník Retractable
Plastový, ø 27 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie Fortune origami
14 x 14 cm, silikón
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Mašlovačka GrillOut
Silikónová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,34 €
s kódom
25,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, sklenený, v matne striebornej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojanček na vajíčko Latina
Kameninový, tmavofialový
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 300 ml, na víno
(2)
Na sklade
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
17,22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tanier Coval
Dezertný, ø 23 cm, keramický, sivý
Na sklade
Posledné kúsky
10,97 €
s kódom
13,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Detské misky v súprave Earth
2 ks, silikónové, béžové, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Antic Line
Miska Dolce Vita
Na polievku, kameninová, ø 14 cm
(34)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Troquet
200 ml, na whisky
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Kastról Brasserie
Na pečenie, s pokrievkou/s keramickým povrchom, 2,6 l, ø 27 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Hollie
Hlboký , ø 21 cm, kameninový, krémovobiely
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detský desiatový box Lili
Silikónový, ružový/tyrkysovomodrý, 1,1 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Rosti
Súprava nožov Emma
3 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na syr, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské hrnčeky v súprave Lili
2 ks, silikónové, modré/oranžové
Na sklade
Posledný kúsok
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
10,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Ewan
4 ks, kameninové, na espresso, hnedé, 150 ml
(5)
Doručenie od 21. 10. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
7,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
BonBistro
Poháre v súprave Vitro
6 ks, 330 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Holm
Doštička na pizzu
Drevená, 44 x 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
18 ks, 1,3 l/2 l/3,2 l, na potraviny, plastové, sivé
(28)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,1 l, na potraviny, plastové, sivé
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
1,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lékué
Súprava nádob na prípravu popcornu v mikrovlnke
2 ks, ø 13 cm, silikónová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský príbor Pullo
2 ks, plastový, oranžový, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Na sklade
6,39 €
s kódom
7,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Šalátový príbor Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
19,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Podnos na tortu Pearl
Keramický, biely, ø 28 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Ø 26 cm, kameninový, béžový
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kastról Space
Na pečenie, s pokrievkou/s keramickým povrchom, 5,1 l, ø 28 cm, na indukčný varič
Doručenie od 15. 10. 2026
112 €
s kódom
140 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka
Porcelánová, biela/ružová, 300 ml
(4)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Panvica Space
S keramickým povrchom, ø 24 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Šalátový príbor Black
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
5,59 €
s kódom
6,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Hrnčeky v súprave Moscow Mule
2 ks, 400 ml, z medi, moscow mule, v medenej farbe
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Mandolína Multi-Grip
Na zeleninu
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
Posledný kúsok
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka
Sivá, 300 ml
(3)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Desiatový box
Delený, s vidličkou, z nehrdzavejúcej ocele, zelený/v striebornej farbe
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Kili
325 ml, keramický, svetlomodrý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Šalátový príbor Black
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
5,59 €
s kódom
6,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kuchynské kliešte GrillOut
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
32,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Artisan
Servírovacia, porcelánová/drevená, biela/čierna
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Host
Keramická, na cappuccino, zelená, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Remember
Šálka Greta
Keramická, s tanierikom, ružová, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Servírovacia lyžica Blera
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
69
70
71
...
84
Načítať viac