Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Luksusowe kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 020 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša
1 l, sklenená
(16)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
Na zmrzlinu, sklenený, 200 ml, ø 11,5 cm
(27)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Tácka
Ø 32 cm , sklenená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Soľnička a korenička Fish
Kovová
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Soľnička a korenička Sel & Poivre
Kovová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Periodic Table
Plastový, svetlomodrý/krémovobiely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Formy na ľad Grey
2 ks, silikónové
(5)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Monbento
Cestovné príbory v súprave Pocket color
Pre 1 osobu, plastové, modré
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Host
Keramická, na cappuccino, zelená, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Duna
Ø 22 cm, kameninový, vínovočervený
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 50 ks
Blomsterbergs
Zdobiace vrecká v súprave
50 ks, plastové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
0,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, červená, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, čierna, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x16 cm
(62)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Ombre
Keramická, na cappuccino, biela/čierna, 300 ml
(9)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
ø 18,5 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,10 €
s kódom
11,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Kanvička na mlieko Squito
230 ml, porcelánová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,96 €
s kódom
11,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Ovio
Dezertný, ø 21 cm, porcelánový, hnedý
Na sklade
8,96 €
s kódom
11,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Cukornička Squito
Porcelánová, biela, objem 350 ml
(1)
Na sklade
8,96 €
s kódom
11,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, svetlosivá, 90 ml
(21)
Na sklade
8,90 €
s kódom
11,12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Tanier Versailles
Dezertný, ø 12 cm, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Dezertný, ø 16 cm, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naparovač
Ø 20 cm, z nehrdzavejúcej ocele, sivý
(105)
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Silex
300 ml
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Abeille
320 ml, na whisky
Na sklade
Posledné kúsky
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Teleskopický odkvapkávač do drezu Drainflex
Plastový
(18)
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, zelená, 210 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, červená, 210 ml
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Kuchársky, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 12,5 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
8,79 €
s kódom
10,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dĺžka čepele (2)
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 12,5 cm, rukoväť: antikoro
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
8,79 €
s kódom
10,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dĺžka čepele (2)
-20 % s kódom
Orion
Detský príbor Medvídek
3 ks, antikoro, v striebornej farbe, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
(7)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Košík na ovocie Radka
Ø 28 cm, kovový, čierny
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Miska Azul
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 710 ml, ø 16 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Hrnček Abstract Face
400 ml, porcelánový, biely
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Miska Fika
Na polievku, porcelánová, béžová, 500 ml, ø 13 cm
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Sunshine & Rainbow
S vidličkou, plastový, béžový, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Ladybird
3 ks, 3 ks, plastové, červené/v petrolejovej farbe, 600 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Road Trip
3 ks, 3 ks, plastové, svetlomodré, 600 ml
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(13)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Woodland
3 ks, 3 ks, plastové, zelené/oranžové/tyrkysovomodré, 600 ml
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Mepal
Dóza Modula White
550 ml, na potraviny, plastová, biela
(6)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Food Fest
S vidličkou, plastový, fialový, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 350 ml, sklenené, na kakao/na latte
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 350 ml, sklenené, na kakao/na latte
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Bolla
2 ks, 400 ml, sklenené
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Bolla
2 ks, 400 ml, sklenené
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Bolla
2 ks, 400 ml, sklenené
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Dóza Ceylon Finest
Na sypaný čaj, kovová, červená
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
70
71
72
...
84
Načítať viac