Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Luksusowe kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 019 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Casa Selección
Košík na ovocie
Ø 26 cm, kovový, v zlatej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Hrnček Cafe
300 ml, krémovobiely
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Lis na citrusy Fish
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Miska Duo
Kameninová, modrá, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(15)
Doručenie od 26. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Ladelle
Hrnček Cafe
300 ml, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, plastový, modrý, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, plastový, v mentolovej farbe, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Tjo
100 ml, na whisky
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 130 ml
(18)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Lola
6 ks, 200 ml, na whisky
(2)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Artisan
Na polievku, porcelánová, biela/čierna, ø 13,5 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Súprava hrnčeka a misky Kitty
2 ks, porcelánová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Súprava hrnčeka a misky Dog
2 ks, porcelánová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Súprava hrnčeka a misky Lama
2 ks, porcelánová
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Potravinová škatuľka
Svetlohnedá, 4,2 l
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Rošt do rúry
60 x 32 cm
(22)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, plastový, ružový, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detský desiatový box Prehistoric Land
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(39)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Metaltex
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, v prírodnej farbe, plastová
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kuchynská podložka
30x40 cm, silikónová
(113)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
950 ml, na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
750 ml, na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
850 ml, na potraviny, sklenená
Doručenie od 29. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Orion
Dóza
1,3 l, na potraviny, sklenená, čierna
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (5)
-20 % s kódom
Orion
Dóza
1,6 l, na potraviny, sklenená, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (5)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Hrnček Versailles
200 ml, sklenený
(51)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Strúhadlo Pro
Univerzálne
(17)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Fairy Garden by Little Dutch
S vidličkou, plastový, svetloružový, 300 ml
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Miska Nuance
Porcelánová, svetlosivá, 710 ml, ø 16 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Nuance
Hlboký , ø 21 cm, porcelánový, svetlosivý
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detský desiatový box Colourful Creatures
3 ks, 3 ks, plastové, červené/zelené/modré, 600 ml
(291)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Súprava nožov Otis
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(6)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sharks
3 ks, 3 ks, plastové, tmavomodré, 600 ml
(354)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Compactor
Vákuová dóza
1,7 l, plastová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Miska Fika
Porcelánová, vínovočervená, 500 ml, ø 13 cm
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Šálka Cyril
Porcelánová, vínovočervená/slonovinová, 215 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Miska Duo
Kameninová, zelená, 710 ml, ø 15,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Šálka Cyril
Porcelánová, zelená/slonovinová, 215 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené/krémovobiele, 600 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Tone
560 ml, keramický, červený
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Hrnček Cafe
300 ml, čierno-biely
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Host
Keramická, na cappuccino, čierna/béžová, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Yes Everyday
Šalátový príbor Knossos
2 ks
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Yes Everyday
Šalátový príbor Thara
2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Addy
130 ml, kameninový, béžový
Na sklade
8,66 €
s kódom
10,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detský hrnček Nini
110 ml, keramický, modrý
(2)
Na sklade
8,66 €
s kódom
10,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
BonBistro
Tácka Squito
13x24 cm, porcelánová
(1)
Na sklade
8,64 €
s kódom
10,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
71
72
73
...
84
Načítať viac