Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
4 020 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Coco
470 ml, z kostného porcelánu, žltý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Príbor Avie
24 ks, antikoro, biely
(24)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Miska Brisa
Na polievku, kameninová, biela, 900 ml, ø 23 cm
(52)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Cestovný hrnček Sipp
340 ml, plastový, v mentolovej farbe
(33)
Na sklade
13,14 €
s kódom
16,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Orion
Tácky v súprave
6 ks, so stojanom, drevené, v prírodnej farbe, 12,5x10,5 cm
(24)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detský hrnček Nini
110 ml, keramický, modrý
(2)
Na sklade
8,66 €
s kódom
10,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Orion
Nádobka na maslo
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 12x19,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza Tower
1,6 l, na kávu, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Esschert Design
Dózy v súprave
3 ks, 1,3 l, na kávu/na sypaný čaj/na cukor, kovové, biele
(6)
Na sklade
21,77 €
s kódom
27,21 € bez kódu
9,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Latina
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, fialová, 220 ml
(3)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Dóza Aria
1,6 l, na zemiaky/na cibuľu a cesnak, kovová, béžová/v prírodnej farbe
(16)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(87)
Na sklade
7,87 €
s kódom
9,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Jedálenská súprava Nephrite
Pre 5 osôb, 16 ks, kameninová, zelená
(21)
Na sklade
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Chlebník Fall Front
Kovový, v matne striebornej farbe, 25x46,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Jules
Ø 22 cm, kameninový, žltý/biely/čierny
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Dezertný, ø 20,5 cm, kameninový, béžový
(1)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misky v súprave Jolly
2 ks, na polievku, kameninové, krémovobiele, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Príbor Avie
Pre 4 osoby, 16 ks, oceľový, čierny/v zlatej farbe
(10)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Retro
Na šalát, porcelánová, biela/modrá, 410 ml, ø 13 cm
(2)
Na sklade
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Blue Sky
410 ml, z nehrdzavejúcej ocele, modrý
(26)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Peach Rose
890 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, broskyňový
(2)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Šálka Hammershøi
Porcelánová, na espresso, biela, 100 ml
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop
Ružový, 12 l, plastový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,34 €
s kódom
31,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
360 ml
(42)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Orion
Panvica Steela
Nerezová, ø 20 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
16,48 €
s kódom
20,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Zelený/v prírodnej farbe, drevený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
260 ml
(42)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podnos na tortu Eau
Porcelánový, krémovobiely, ø 32 cm
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Frost
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, biely
(4)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Shama
Ø 27 cm, kameninový, biely/tmavomodrý
(4)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Dóza Omnia
1,7 l, na potraviny, plastová, šalviová zelená
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Holm
Nôž
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(4)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka
Porcelánová, na espresso, biela/modrá, 100 ml
(10)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Kanvička na mlieko Grespresso
200 ml, kameninová, červená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rex London
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, zelená, plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lékué
Formy na pečenie v súprave
4 ks, ø 9,5 cm, sklo, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(2)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
5,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/fialová, 270 ml
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 547 ml, na whisky
(75)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
5,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Holmegaard
Pohár Mikkeler
400 ml, na pivo
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Taormina
Keramická, s tanierikom, biela, 200 ml
(4)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Holm
Nôž
Filetovací, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tanier Julnet
Servírovací, ø 27 cm, keramický
Na sklade
19,40 €
s kódom
24,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, tmavozelená, 100 ml
(1)
Na sklade
8,27 €
s kódom
10,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka Columbine
Porcelánová, na cappuccino, biela/ružová, 300 ml
(5)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na chlieb
31 x 13 cm, silikón
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Linora
3 ks, 450 ml, keramické, biele/modré
(10)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
19,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Doštička Chop2Pot
Plastová, 45 x 26 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
18,04 €
s kódom
22,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
16
17
18
...
84
Načítať viac