Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Jarný kuchynský textil
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Jar
216 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Eviaya
20 ks, papierové, bodkované, 33x33 cm
(1)
Na sklade
6,40 €
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Limone
20 ks, papierové, pruhované, 33x33 cm
Na sklade
6,40 €
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Holly Flower
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(2)
Na sklade
6,40 €
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Alvira
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom/s ornamentmi, 33x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Anniversary
20 ks, papierové, 33x33 cm
(2)
Na sklade
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Ava
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(8)
Na sklade
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Camelie
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Little Snowdrops
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(4)
Na sklade
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Pikkukellukka
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(3)
Na sklade
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Unikko
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Unikko
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 16 ks
IHR
Obrúsky v súprave Purple Spring
16 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x42 cm
(9)
Na sklade
7,40 €
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 8 ks
Meri Meri
Prestieranie Butterflies & Flowers
8 ks, papierové, vyfarbovacie, s kvetinovým vzorom, 28x42,5 cm
(1)
Na sklade
16,90 €
2,11 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Dakls
Prestieranie Bloom
2 ks, látkové, vodoodolné/umývateľné, s kvetinovým vzorom, 30x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,90 €
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Dakls
Prestieranie Levander
2 ks, látkové, vodoodolné/umývateľné, s kvetinovým vzorom, 30x45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,90 €
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Dakls
Prestieranie Tone
2 ks, látkové, vodoodolné/umývateľné, s kvetinovým vzorom, 30x45 cm
(2)
Na sklade
5,90 €
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Prestieranie English Meadow
4 ks, korkové, s kvetinovým vzorom, 21,5x29 cm
(14)
Na sklade
14,40 €
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Prestieranie Hen House
4 ks, korkové, s potlačou, 21x29 cm
(5)
Na sklade
14,90 €
3,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
JAHU collections
Prestieranie Chess
2 ks, plastové, geometrické, 45x30 cm
(7)
Doručenie od 16. 10. 2026
7,90 €
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essential
3 ks, z mikrovlákna, okrovožlté, 40x48 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,90 €
3,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Prestieranie Ilona
Plastové, s potlačou, 44x28,5 cm
Na sklade
4,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Prestieranie Jolie Fleur
Plastové, s potlačou/s kvetinovým vzorom, 44x28,5 cm
Na sklade
4,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Prestieranie Les Fleurs
Plastové, s nápismi, 28,5x44 cm
(20)
Na sklade
4,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Salcombe Boats
4 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, ružové, 50x70 cm
(8)
Na sklade
13,90 €
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
13,90 €
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
douceur d'intérieur
Prestieranie Joline
Plastové, 30x44 cm
(2)
Na sklade
4,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Prestieranie Joline
Plastové, 30x44 cm
Na sklade
4,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Prestieranie Darcy
Plastové, s kvetinovým vzorom, 28,5x44 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,90 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Prestieranie Red flower
Plastové, s kvetinovým vzorom, 28,5x44 cm
(8)
Na sklade
4,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Country Animals
3 ks, bavlnené, sivé/béžové, 45x65 cm
(100)
Na sklade
14,90 €
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Cooksmart ®
Utierky v súprave Homestead
3 ks, bavlnené, svetlomodré/béžové, 45x65 cm
(10)
Na sklade
14,90 €
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Woodland
3 ks, bavlnené, béžové, 45x65 cm
(832)
Na sklade
14,90 €
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Retro Meadow
3 ks, bavlnené, žlté/sivé, 45x65 cm
(522)
Na sklade
Posledné kúsky
16,90 €
5,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Salcombe Boats
4 ks, bavlnené, možnosť prania, s potlačou, 30x46 cm
(2)
Na sklade
23,40 €
5,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Cooksmart ®
Utierky v súprave English Meadow
3 ks, z bio bavlny, žlté/modré, 45x65 cm
(11)
Na sklade
17,90 €
5,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, žlté, 50x70 cm
(3)
Na sklade
12,40 €
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Bumble Bees
3 ks, bavlnené, žlté/béžové, 45x65 cm
(83)
Na sklade
19,40 €
6,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
House Nordic
Prestieranie Bombay
4 ks, z juty, 35x45 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Forest Fable
2 ks, bavlnené, hnedé/krémovobiele, 19x18 cm, tepelná odolnosť 100 °C
(10)
Na sklade
13,90 €
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Hen House
2 ks, bavlnené, sivé, 19x37 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(20)
Na sklade
13,90 €
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Hen House
2 ks, bavlnené, sivé, 19x18 cm, tepelná odolnosť 100 °C
(7)
Na sklade
13,90 €
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Country Animals
Bavlnená, sivá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(52)
Na sklade
7,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Retro Meadow
Bavlnená, žltá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(462)
Na sklade
7,40 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Homestead
Bavlnená, svetlomodrá, 19x31 cm
(6)
Na sklade
7,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Kave Home
Prestieranie Adesta
2 ks, látkové, geometrické/kockované, 35x50 cm
Na sklade
15,78 €
7,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Woodland
Bavlnená/ľanová, béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(658)
Na sklade
7,90 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Utierka s formičkou v súprave Hen House
2 ks, bavlnená, biela, 45x65 cm
(11)
Na sklade
7,90 €
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil