Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Luxusný jarný kuchynský textil
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Jar
216 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
Linen Tales
Obrus White Flowers
Ľanový, s kvetinovým vzorom, biely/modrý, 140x300 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
163 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Obrus Moss Green
Ľanový, okrovožltý/zelený, 140x350 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
145 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Södahl
Obrus Charm
Bavlnený, s kvetinovým vzorom, béžový, 140x270 cm
(1)
Na sklade
96 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Södahl
Obrus Charm
Bavlnený, s kvetinovým vzorom, béžový, ø 180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
87 €
Do košíka
Do košíka
Premium
noo.ma
Obrus Marr
S prímesou ľanu, pruhovaný, biely, 140x250 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
79 €
Do košíka
Do košíka
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bio bavlny, pruhovaný, béžový/krémovobiely, 140x200 cm
Na sklade
68 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bio bavlny, pruhovaný, tmavozelený/krémovobiely, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bio bavlny, pruhovaný, modrý/krémovobiely, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 4 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Stripe Ruffle
4 ks, ľanové, pruhované, 46x46 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
65 €
16,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Obrus
Bavlnený, pruhovaný, ružový, 130x170 cm
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Illustrated Autumn
5 ks
Na sklade
62 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Long Leaves
5 ks
(1)
Na sklade
62 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Blue Rose
5 ks, biela/modrá
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
60 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Illustrated Flower
5 ks, ružová/krémovobiela
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
59 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Orange
5 ks, žltá
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
57 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Illustrated Autumn
5 ks
(11)
Na sklade
55 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Lemons
5 ks
(11)
Na sklade
53 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Zástera Milieu
Ľanová, zelená/modrá
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
47 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl White Botany
Ľanový, s kvetinovým vzorom, 40x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
42 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Sedák
Bavlnený, bez uchytenia, s kvetinovým vzorom, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Obrus Lemons
S potlačou, žltý/zelený, 140x180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Martini
Ľanový, 40x200 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
37,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Botany 2 Lightweight
Ľanový, s kvetinovým vzorom, 40x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Obrus Beige Meadow
S kvetinovým vzorom, béžový, ø 140 cm
(9)
Doručenie od 15. 12. 2026
36,40 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Obrus
S kvetinovým vzorom, biely/svetlomodrý, ø 140 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
36,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obrus Salcombe Boats
Bavlnený, s potlačou, modrý, 137x229 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
34,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Mustard
Ľanový, 40x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
33,90 €
16,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Rex London
Zástera Two-tone
Bavlnená, zelená
Na sklade
Posledný kúsok
32,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Eucalyptus
Ľanový, s kvetinovým vzorom, 40x150 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
LIND DNA
Prestieranie Monstera Leaf Nupo
Z eko kože, 35x42 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
LIND DNA
Prestieranie Monstera Leaf Nupo
Z eko kože, 35x42 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Catherine Lansfield
Obrus Dramatic Floral
Bavlnený, s kvetinovým vzorom, ružový/sivý, 137x178 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
RHS
Sedák Exotic Garden
Bavlnený, vonkajší, na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Remember
Prestieranie Lime
2 ks, bavlnené, geometrické, ø 38 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
30,40 €
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obrus Salcombe Boats
Bavlnený, s potlačou, modrý, 137x178 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Watercolour
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,90 €
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Martini
Ľanový, 40x150 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Sage
Ľanový, 40x150 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Mustard
Ľanový, 40x150 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Utierky v súprave Taulo
2 ks, z bio bavlny, biele/modré, 50x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
28,45 €
14,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
House Nordic
Prestieranie Bombay
4 ks, z juty, 35x45 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, béžové, 50x63 cm
(1)
Na sklade
26 €
13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utierky v súprave Stripes
2 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(1)
Na sklade
25,90 €
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, červené/modré, 50x63 cm
(1)
Na sklade
25,48 €
12,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Behúň na stôl Lunel
Pruhovaný, 50x150 cm
Na sklade
25,40 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Behúň na stôl
Bavlnený, s kvetinovým vzorom, 45x140 cm
(2)
Na sklade
24,90 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Sedák Hummingbirds
Bavlnený, na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 34x36 cm
(8)
Na sklade
24,90 €
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil