Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Jarný kuchynský textil
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Jar
216 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Bee Happy
Bavlnená
(441)
Na sklade
12,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Woodland
3 ks, bavlnené, béžové, 45x65 cm
(832)
Na sklade
14,90 €
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Woodland
Bavlnená/ľanová, béžová
(310)
Na sklade
12,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera
Bavlnená, žltá/sivá
(230)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Woodland
Bavlnená/ľanová, béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(658)
Na sklade
7,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Farmers Kitchen
Bavlnená, modrá
(114)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Retro Meadow
Bavlnená, žltá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(462)
Na sklade
7,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Country Animals
3 ks, bavlnené, sivé/béžové, 45x65 cm
(100)
Na sklade
14,90 €
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Sedák Farmers Kitchen
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 37x37 cm
(92)
Na sklade
Posledný kúsok
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(47)
Na sklade
10,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Bumble Bees
3 ks, bavlnené, žlté/béžové, 45x65 cm
(83)
Na sklade
19,40 €
6,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Retro Meadow
3 ks, bavlnené, žlté/sivé, 45x65 cm
(522)
Na sklade
Posledné kúsky
16,90 €
5,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Sedák Woodland
S prímesou ľanu, na zaväzovanie, s potlačou, 37x37 cm
(163)
Na sklade
17,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Purity
Bavlnená, modrá
(45)
Na sklade
Posledné kúsky
12,90 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Casa Selección
Behúň na stôl Loving
41x150 cm
(95)
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Forest Birds
3 ks, bavlnené, biele/zelené/modré, 45x65 cm
(63)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Country Animals
Bavlnená, sivá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(52)
Na sklade
7,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Mila Home
Behúň na stôl Meadow Flower
S kvetinovým vzorom, 40x130 cm
(44)
Na sklade
16,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová
(40)
Na sklade
16,90 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Prestieranie Les Fleurs
Plastové, s nápismi, 28,5x44 cm
(20)
Na sklade
4,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Hen House
2 ks, bavlnené, sivé, 19x37 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(20)
Na sklade
13,90 €
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Country Animals
Bavlnená, sivá/béžová
(26)
Na sklade
12,90 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Utierka
Bavlnená, biela/modrá, 50x70 cm
(15)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Cooksmart ®
Sedák Bumble Bees
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 34x36 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
18,90 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Utierky v súprave Hen House
3 ks, bavlnené, sivé/hnedé, 45x65 cm
(12)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Zástera Hummingbirds
Bavlnená, sivá
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
11,90 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Utierka
Bavlnená, biela/sivá, 50x70 cm
(17)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Green Gate
Utierka
Bavlnená, oranžová/ružová, 50x70 cm
(15)
Na sklade
13,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
súprava 3 ks
Cooksmart ®
Utierky v súprave English Meadow
3 ks, z bio bavlny, žlté/modré, 45x65 cm
(11)
Na sklade
17,90 €
5,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Prestieranie English Meadow
4 ks, korkové, s kvetinovým vzorom, 21,5x29 cm
(14)
Na sklade
14,40 €
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Zástera Milieu
Ľanová, zelená/modrá
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
47 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Utierka Eucalyptus
Ľanová, biela/zelená, 45x65 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(10)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
Linen Tales
Utierka Martini
Ľanová, zelená/hnedá, 45x65 cm
(10)
Doručenie od 19. 11. 2026
12,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
douceur d'intérieur
Obrus Sisteron
Umývateľný, s PVC vrstvou, s kvetinovým vzorom, červený/biely, ø 160 cm
(11)
Na sklade
21,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
súprava 16 ks
IHR
Obrúsky v súprave Purple Spring
16 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x42 cm
(9)
Na sklade
7,40 €
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Utierka s formičkou v súprave Forest Fable
2 ks, bavlnená, hnedá/krémovobiela, 45x65 cm
(12)
Na sklade
8,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Mila Home
Behúň na stôl Roses
S potlačou, 45x140 cm
(21)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Forest Fable
2 ks, bavlnené, hnedé/krémovobiele, 19x18 cm, tepelná odolnosť 100 °C
(10)
Na sklade
13,90 €
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Sedák Meadow Flower
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(10)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Utierka
Bavlnená, biela/modrá/ružová, 50x70 cm
(10)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(10)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Mila Home
Behúň na stôl
Z bio bavlny, geometrický, 40x130 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
Do košíka
Do košíka
Rex London
Zástera Wild Flowers
Bavlnená
(8)
Na sklade
21,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Ava
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(8)
Na sklade
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Sedák Hummingbirds
Bavlnený, na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 34x36 cm
(8)
Na sklade
24,90 €
Do košíka
Do košíka
Minimalist Cushion Covers
Sedák Hydrangea
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
16,90 €
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil