Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Jarný kuchynský textil
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Jar
216 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Botany 2 Lightweight
Ľanový, s kvetinovým vzorom, 40x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Dakls
Obrus
Umývateľný, z PVC, s kvetinovým vzorom, béžový, 140x180 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Mustard
Ľanový, 40x150 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
Kave Home
Sedák Sora
Menčestrový, bez uchytenia, ø 35 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
21,33 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Dakls
Prestieranie Tone
2 ks, látkové, vodoodolné/umývateľné, s kvetinovým vzorom, 30x45 cm
(2)
Na sklade
5,90 €
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Anniversary
20 ks, papierové, 33x33 cm
(2)
Na sklade
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Salcombe Boats
4 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,70 €
9,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Sage
Ľanový, 40x150 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Obrus Manuela
S ornamentmi, v horčicovej farbe, 145x240 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,40 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Zástera English Meadow
Z Bio bavlny, modrá
(2)
Na sklade
16,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Camelie
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Holly Flower
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(2)
Na sklade
6,40 €
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(2)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Salcombe Boats
4 ks, bavlnené, možnosť prania, s potlačou, 30x46 cm
(2)
Na sklade
23,40 €
5,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Martini
Ľanový, 40x200 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
37,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
Linen Tales
Prestieranie Botany 2
Ľanové, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 35x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Orange
5 ks, žltá
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
57 €
Do košíka
Do košíka
Dakls
Kuchynská rukavica
Fialová/krémovobiela, 17x27 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,90 €
Do košíka
Do košíka
RHS
Sedák Exotic Garden
Bavlnený, vonkajší, na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Mustard
2 ks, textilné, 40x40 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
22,40 €
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, béžové, 50x63 cm
(1)
Na sklade
26 €
13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Södahl
Obrus Charm
Bavlnený, s kvetinovým vzorom, béžový, 140x270 cm
(1)
Na sklade
96 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Somerset
2 ks, bavlnené, taupe, 20x14 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,40 €
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Dakls
Behúň na stôl Tone
Umývateľný, s kvetinovým vzorom, 45x150 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utierky v súprave Stripes
2 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(1)
Na sklade
25,90 €
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Dakls
Obrus Tone
Umývateľný, s kvetinovým vzorom, 140x250 cm
(1)
Na sklade
24,40 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Sedák Hen House
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 36x34 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Prestieranie Light Grey
Ľanové, možnosť prania, 45x35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Dakls
Obrus
Umývateľný, s prímesou ľanu, s kvetinovým vzorom, ružový/béžový, 140x140 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Prestieranie Darcy
Plastové, s kvetinovým vzorom, 28,5x44 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,90 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Behúň na stôl Strawberry Garden
Bavlnený, 32x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Sedák
Bavlnený, bez uchytenia, s kvetinovým vzorom, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Kuchynská rukavica Juna
Biela/modrá, 18x28 cm
(1)
Na sklade
20,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Obrus Sweet poppy
S kvetinovým vzorom, červený/béžový, 150x240 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Rex London
Obrus Fairies in the Garden
Z papiera, s kvetinovým vzorom, 120x180 cm
(1)
Na sklade
12,40 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Prestieranie
Bavlnené, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 35x45 cm
(1)
Na sklade
21,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Obrus Anemone
Umývateľný, z PVC, s kvetinovým vzorom, sivý, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,90 €
Do košíka
Do košíka
IHR
Prestieranie Mohana
S prímesou bavlny, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 33x48 cm
(1)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, červené/modré, 50x63 cm
(1)
Na sklade
25,48 €
12,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Dakls
Prestieranie Levander
2 ks, látkové, vodoodolné/umývateľné, s kvetinovým vzorom, 30x45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,90 €
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Eviaya
20 ks, papierové, bodkované, 33x33 cm
(1)
Na sklade
6,40 €
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
24,40 €
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Catherine Lansfield
Obrus Salcombe Boats
Bavlnený, s potlačou, modrý, 137x229 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
34,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Long Leaves
5 ks
(1)
Na sklade
62 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Obrus Moss Green
Ľanový, okrovožltý/zelený, 140x350 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
145 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Stripe Ruffle
4 ks, ľanové, pruhované, 46x46 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
65 €
16,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil