Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Jarný kuchynský textil
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Jar
216 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Tiseco Home Studio
Prestieranie Noura
S prímesou ľanu, možnosť prania, 30x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
Kave Home
Prestieranie Adesta
2 ks, látkové, geometrické/kockované, 35x50 cm
Na sklade
15,78 €
7,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Prestieranie Toppu
2 ks, z bio bavlny, pruhované, 36x48 cm
Na sklade
18 €
9 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bio bavlny, pruhovaný, béžový/krémovobiely, 140x200 cm
Na sklade
68 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(52)
Na sklade
11,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Možnosť prania, s potlačou, béžový, 140x240 cm
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, žltá, 18x28 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
Posledné kúsky
11,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, červené, 50x63 cm
(2)
Na sklade
24,62 €
12,31 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,40 €
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bio bavlny, pruhovaný, tmavozelený/krémovobiely, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Catherine Lansfield
Zástera Salcombe Boats
Bavlnená, modrá
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Utierky v súprave Taulo
2 ks, z bio bavlny, biele/modré, 50x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
28,45 €
14,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Možnosť prania, s potlačou, zelený, 140x240 cm
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Obrus Lorenza
Možnosť prania, s potlačou, béžový, 140x240 cm
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
Rex London
Zástera Two-tone
Bavlnená, zelená
Na sklade
Posledný kúsok
32,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
LIND DNA
Prestieranie Monstera Leaf Nupo
Z eko kože, 22x26 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Green Gate
Obrus
Bavlnený, pruhovaný, ružový, 130x170 cm
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
Do košíka
Do košíka
ZicZac
Prestieranie Arbin
Z eko kože, 33x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Obrus White Flowers
Ľanový, s kvetinovým vzorom, biely/modrý, 140x300 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
163 €
Do košíka
Do košíka
Meri Meri
Obrus Rainbow Star
Z papiera, s hviezdičkami, biely, 137x259 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl White Botany
Ľanový, s kvetinovým vzorom, 40x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
42 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obrus Florelle
Z mikrovlákna, s kvetinovým vzorom, zelený/hnedý, 140x240 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Linen Tales
Prestieranie Ashes of Roses
Ľanové, možnosť prania, 45x35 cm
(8)
Doručenie od 19. 11. 2026
17,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
noo.ma
Obrus Marr
S prímesou ľanu, pruhovaný, biely, 140x250 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
79 €
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Jar
1
2
3
4
5
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil