Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Luxusný jarný kuchynský textil
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Jar
216 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Retro Meadow
3 ks, bavlnené, žlté/sivé, 45x65 cm
(522)
Na sklade
Posledné kúsky
16,90 €
5,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová
(40)
Na sklade
16,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 8 ks
Meri Meri
Prestieranie Butterflies & Flowers
8 ks, papierové, vyfarbovacie, s kvetinovým vzorom, 28x42,5 cm
(1)
Na sklade
16,90 €
2,11 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Dramatic Floral
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 30x46 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,90 €
8,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Minimalist Cushion Covers
Sedák Hydrangea
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
16,90 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Zástera English Meadow
Z Bio bavlny, modrá
(2)
Na sklade
16,90 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Utierky v súprave Forest Fable
3 ks, bavlnené, zelené/hnedé/krémovobiele, 45x65 cm
(7)
Na sklade
16,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Mila Home
Behúň na stôl Meadow Flower
S kvetinovým vzorom, 40x130 cm
(44)
Na sklade
16,40 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Behúň na stôl
Z bio bavlny, geometrický, 40x130 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Utierka Eucalyptus
Ľanová, biela/zelená, 45x65 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
S ornamentmi, zelený, ø 180 cm
(2)
Na sklade
16,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Mila Home
Sedák Doodles
Na zaväzovanie, s potlačou/s abstraktným vzorom, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
16,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Zástera Dramatic Floral
Bavlnená, ružová/sivá
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Utierky v súprave Hen House
3 ks, bavlnené, sivé/hnedé, 45x65 cm
(12)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
15,90 €
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Obľúbené
Cooksmart ®
Sedák Farmers Kitchen
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 37x37 cm
(92)
Na sklade
Posledný kúsok
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Minimalist Cushion Covers
Sedák
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(8)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Sedák Meadow Flower
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(10)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Kave Home
Prestieranie Adesta
2 ks, látkové, geometrické/kockované, 35x50 cm
Na sklade
15,78 €
7,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Zástera Salcombe Boats
Bavlnená, modrá
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Behúň na stôl Strawberry Garden
Bavlnený, 32x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Prestieranie Botany 2
Ľanové, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 35x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obrus Sweet poppy
S kvetinovým vzorom, červený/béžový, ø 180 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
15,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Green Gate
Utierka
Bavlnená, biela/sivá, 50x70 cm
(17)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Country Animals
3 ks, bavlnené, sivé/béžové, 45x65 cm
(100)
Na sklade
14,90 €
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Cooksmart ®
Utierky v súprave Homestead
3 ks, bavlnené, svetlomodré/béžové, 45x65 cm
(10)
Na sklade
14,90 €
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Woodland
3 ks, bavlnené, béžové, 45x65 cm
(832)
Na sklade
14,90 €
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Mila Home
Behúň na stôl Roses
S potlačou, 45x140 cm
(21)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Prestieranie Hen House
4 ks, korkové, s potlačou, 21x29 cm
(5)
Na sklade
14,90 €
3,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Zástera s PVC vrstvou Purity
Bavlnená, modrá
(11)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
IHR
Prestieranie Mohana
S prímesou bavlny, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 33x48 cm
(1)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Utierka
Bavlnená, sivá, 50x70 cm
(7)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Green Gate
Utierka
Bavlnená, biela/modrá, 50x70 cm
(15)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Green Gate
Utierka
Bavlnená, biela/modrá/ružová, 50x70 cm
(10)
Na sklade
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Minimalist Cushion Covers
Behúň na stôl Blue Spring
S kvetinovým vzorom, 45x140 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
14,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Prestieranie English Meadow
4 ks, korkové, s kvetinovým vzorom, 21,5x29 cm
(14)
Na sklade
14,40 €
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Casa Selección
Behúň na stôl Loving
41x150 cm
(95)
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Obrus Graziella
Umývateľný, z PVC, patchwork, okrovožltý/sivý, 140x300 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Utierka
Bavlnená, oranžová/ružová, 50x70 cm
(15)
Na sklade
13,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
súprava 2 ks
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Forest Fable
2 ks, bavlnené, hnedé/krémovobiele, 19x18 cm, tepelná odolnosť 100 °C
(10)
Na sklade
13,90 €
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Hen House
2 ks, bavlnené, sivé, 19x37 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(20)
Na sklade
13,90 €
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Hen House
2 ks, bavlnené, sivé, 19x18 cm, tepelná odolnosť 100 °C
(7)
Na sklade
13,90 €
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, ružové, 50x70 cm
(8)
Na sklade
13,90 €
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
13,90 €
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
ZicZac
Prestieranie Arbin
Z eko kože, 33x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,90 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obrus Anemone
Umývateľný, z PVC, s kvetinovým vzorom, sivý, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,90 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Zástera s PVC vrstvou Hummingbirds
Bavlnená, sivá
(9)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil