Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Jarný kuchynský textil
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Jar
216 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Mila Home
Sedák Meadow Flower
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(10)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, žlté, 50x70 cm
(3)
Na sklade
12,40 €
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Salcombe Boats
4 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Illustrated Autumn
5 ks
(11)
Na sklade
55 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Sedák Forest Fable
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 36x34 cm
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
Dakls
Sedák Tone
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
12,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Dramatic Floral
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 30x46 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,90 €
8,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Utierka
Bavlnená, biela/sivá, 50x70 cm
(17)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Rex London
Zástera Wild Flowers
Bavlnená
(8)
Na sklade
21,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Södahl
Obrus Charm
Bavlnený, s kvetinovým vzorom, béžový, 140x270 cm
(1)
Na sklade
96 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Prestieranie English Meadow
4 ks, korkové, s kvetinovým vzorom, 21,5x29 cm
(14)
Na sklade
14,40 €
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Purity
Bavlnená, modrá
(45)
Na sklade
Posledné kúsky
12,90 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obrus Sisteron
Umývateľný, s PVC vrstvou, s kvetinovým vzorom, červený/biely, 140x240 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
13,90 €
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, zelená, 18x28 cm
(9)
Na sklade
11,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
súprava 2 ks
Dakls
Prestieranie Tone
2 ks, látkové, vodoodolné/umývateľné, s kvetinovým vzorom, 30x45 cm
(2)
Na sklade
5,90 €
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany 2
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,40 €
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ONA
Prestieranie Piff
Bavlnené, ø 35 cm
Na sklade
8,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Dakls
Prestieranie Bloom
2 ks, látkové, vodoodolné/umývateľné, s kvetinovým vzorom, 30x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,90 €
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Utierka
Bavlnená, sivá, 50x70 cm
(7)
Na sklade
14,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Obľúbené
Cooksmart ®
Sedák Woodland
S prímesou ľanu, na zaväzovanie, s potlačou, 37x37 cm
(163)
Na sklade
17,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Utierka Eucalyptus
Ľanová, biela/zelená, 45x65 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Utierka
Bavlnená, oranžová/ružová, 50x70 cm
(15)
Na sklade
13,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Alvira
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom/s ornamentmi, 33x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Lemons
5 ks
(11)
Na sklade
53 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(10)
Na sklade
13,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Obľúbené
Casa Selección
Behúň na stôl Loving
41x150 cm
(95)
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Obrus Melisandre
Biely/zelený, ø 180 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
17,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Illustrated Autumn
5 ks
Na sklade
62 €
Do košíka
Do košíka
Dakls
Obrus Tone
Umývateľný, s kvetinovým vzorom, 140x250 cm
(1)
Na sklade
24,40 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Sedák Hen House
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 36x34 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,90 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Prestieranie Joline
Plastové, 30x44 cm
(2)
Na sklade
4,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
douceur d'intérieur
Zástera Suzette
Bavlnená, červená/sivá
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,40 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Orange
5 ks, žltá
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
57 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essential
3 ks, z mikrovlákna, okrovožlté, 40x48 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,90 €
3,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
LIND DNA
Prestieranie Monstera Leaf Nupo
Z eko kože, 35x42 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Minimalist Cushion Covers
Behúň na stôl Blue Spring
S kvetinovým vzorom, 45x140 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
14,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Remember
Prestieranie Lime
2 ks, bavlnené, geometrické, ø 38 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
30,40 €
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Prestieranie Botany 2
Ľanové, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 35x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
Do košíka
Do košíka
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica English Meadow
Bavlnená, modrá, 19x31 cm
(7)
Na sklade
8,40 €
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Kuchynská rukavica
Biela/zelená/ružová, 13x21 cm
(4)
Na sklade
11,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Cooksmart ®
Sedák Farmers Kitchen
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 37x37 cm
(92)
Na sklade
Posledný kúsok
15,90 €
Do košíka
Do košíka
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Ava
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(8)
Na sklade
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Green Gate
Kuchynská rukavica
Biela/zelená/ružová, 18x28 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
20,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tiseco Home Studio
Prestieranie Noura
S prímesou ľanu, možnosť prania, 30x43 cm
Na sklade
9,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
Södahl
Chňapky v súprave Line
2 ks, bavlnené, zelené, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Pikkukellukka
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(3)
Na sklade
6,90 €
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil