Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Luxusný kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 269 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(10)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(10)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Casa Selección
Behúň na stôl Figures
S vianočným motívom, 33x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica Laura
Bavlnená, biela, 13x21 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Troja
Z eko kože, 45x33 cm
(3)
Doručenie od 9. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Zástera s PVC vrstvou Country Floral
Bavlnená, zelená/modrá
(7)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Prestieranie Mala
S prímesou juty, 35x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Manuela
S ornamentmi, v horčicovej farbe, 145x240 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obrus Crystalline
S vianočným motívom, červený, 85x85 cm
(8)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Suzy
Z mikrovlákna, béžový, 140x240 cm
(2)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Ružový, ø 180 cm
(82)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Zelený, ø 180 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Béžový, ø 180 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sedák Artchic
Bavlnený, vonkajší, na zaväzovanie, s ornamentmi, 40x40 cm
(7)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Sedák Delfy
Na zaväzovanie, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Troja
Z eko kože, 45x33 cm
(5)
Doručenie od 9. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Troja
Z eko kože, 45x33 cm
(3)
Doručenie od 9. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok Saga
Textilný, geometrický/s ornamentmi, 40x40 cm
(2)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, modré, 40x60 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, sivé, 40x60 cm
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, oranžové/hnedé, 40x60 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, hnedé/béžové, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Country Animals
Bavlnená, sivá/béžová
(26)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Woodland
Bavlnená/ľanová, béžová
(310)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Zástera Cuistot
Bavlnená, béžová
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Zástera Hen House
Bavlnená, sivá
(8)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Marra
3 ks, bavlnené, hnedé, 51x74 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
4,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Marra
3 ks, bavlnené, čierno-biele, 51x74 cm
(5)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
4,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Horeca
3 ks, bavlnené, biele/modré, 70x70 cm
(19)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
4,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mila Home
Behúň na stôl Merry Christmas
S vianočným motívom, s potlačou, 45x140 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mila Home
Behúň na stôl Merry Christmas
S vianočným motívom, s potlačou, 45x140 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mila Home
Behúň na stôl Merry Christmas
S vianočným motívom, s potlačou, 45x140 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka White
Ľanová, biela, 45x65 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Curious Dogs
Bavlnená, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(37)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Bee Happy
Bavlnená
(441)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Prestieranie Vista
Bavlnené, možnosť prania, kockované, 33x48 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Prestieranie Vista
Bavlnené, možnosť prania, kockované, 33x48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Curious Cats
Bavlnená, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Purity
Bavlnená, modrá
(45)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Zelený, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Béžový, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Ružový, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Astrelia
Z mikrovlákna, s vianočným motívom, biely/v zlatej farbe, 140x240 cm
(2)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Martini
Ľanová, zelená/hnedá, 45x65 cm
(10)
Doručenie od 19. 11. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Dakls
Sedák Tone
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Ashes of Roses
Ľanová, ružová/hnedá, 45x65 cm
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Light Grey
Ľanová, svetlosivá, 45x65 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Dark Grey
Ľanová, tmavosivá, 45x65 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
1
...
16
17
18
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil