Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Luxusný kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 270 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Dark Grey
Ľanová, tmavosivá, 45x65 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Garden
Umývateľný, z PVC, biely, 140x240 cm
(13)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, zelené, 40x60 cm
(5)
Doručenie od 9. 11. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, ružové, 40x60 cm
(4)
Doručenie od 9. 11. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Restilo
Sedák Aleksa
Zamatový, na zaväzovanie, 40x40 cm
(12)
Doručenie od 16. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Restilo
Sedák Aleksa
Zamatový, na zaväzovanie, 40x40 cm
(2)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Restilo
Sedák Aleksa
Zamatový, na zaväzovanie, 40x40 cm
(4)
Doručenie od 16. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Restilo
Sedák Aleksa
Zamatový, na zaväzovanie, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Restilo
Sedák Aleksa
Zamatový, na zaväzovanie, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Marsala
Ľanová, vínovočervená, 45x65 cm
(87)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka True Green
Ľanová, zelená, 45x65 cm
(87)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Angus Highland Cow
Bavlnená, hnedá/béžová, 18x88 cm
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Enchanted Twilight Animals
Bavlnená, modrá, 18x88 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera
Bavlnená, žltá/sivá
(230)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Zástera Angus Highland Cow
Bavlnená, hnedá/béžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Curious Dogs
Bavlnená, modrá
(57)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Zástera Enchanted Twilight Animals
Bavlnená, modrá
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Farmers Kitchen
Bavlnená, modrá
(114)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, khaki, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, taupe, 50x70 cm
(3)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, čierne, 50x70 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, koňakovohnedé, 50x70 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, žlté, 50x70 cm
(3)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, ružové, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Marra
3 ks, bavlnené, biele/béžové, 51x74 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
4,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok Kylie
Textilný, bodkovaný, 40x40 cm
(52)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Natural
Ľanová, v prírodnej farbe, 45x65 cm
(19)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Larsson Geo
Žltá/sivá, 18x88 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Larsson Geo
Sivá, 18x88 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Madison
Prestieranie Capri
Látkové, možnosť prania, 33x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Curious Cats
Bavlnená, modrá
(45)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Obrus
V striebornej farbe, 140x150 cm
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
S ornamentmi, vínovočervený, 145x240 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Rex London
Obrus Fairies in the Garden
Z papiera, s kvetinovým vzorom, 120x180 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Tmavosivý, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, ružová, 18x28 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, 40x40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, 40x40 cm
(8)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, 40x40 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, ø 35 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, ø 35 cm
(7)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok Rani
Textilný, geometrický/s ornamentmi, 40x40 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Verdalis
Umývateľný, s potlačou, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Garden
Umývateľný, z PVC, antracitový, ø 180 cm
(7)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
1
...
17
18
19
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil