Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Kvety a kvetináče
Kvety a kvetináče
...
Dekorácie
Kvety a kvetináče
Kvety a kvetináče so zľavovým kódom
Umelé kvety
Kvetináče
Stojany na kvety
Hrantíky
Kanvy na zalievanie
Rozprašovače
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
627 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelá monstera
Ø 60 cm, výška 130 cm
(5)
Doručenie od 7. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Lotus
2 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
53,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Yes Everyday
Stojan na kvety Emily
Kovový, 34x54 cm, výška 78 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na kvety Tower
Kovový, 26,5x25 cm, výška 70 cm
(2)
Na sklade
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na kvety Tower
Kovový, 26,5x25 cm, výška 70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Lotus
2 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(8)
Na sklade
92 €
s kódom
115 € bez kódu
57,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Grapano
Kvetináč Rondi
Ø 23 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Grapano
Kvetináč Rondi
Ø 23 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novogratz
Stojan na kvety Athena
Kovový, 52x55 cm, výška 63,5 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obaly na kvetináče v súprave Cestina
2 ks, z umelého ratanu, bez odtokového otvoru, ø 35 cm, výška 55 cm
Na sklade
Posledný kúsok
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Deux
2 ks, ručne vyrobené, kameninové, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 25 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Esschert Design
Podpora rastlín
8 ks, kovová, 6x3 cm, výška 131 cm
(1)
Na sklade
96 €
s kódom
120 € bez kódu
15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Kovový, výška 47 cm
Na sklade
Posledné kúsky
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Lotus
2 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
60,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Umelá strelícia Canna
Výška 150 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
98,40 €
s kódom
123 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Umelý fikus
Výška 110 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelý fikus Ficus
Ø 50 cm, výška 180 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelý bambus Palmera
Ø 100 cm, výška 170 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obaly na kvetináče v súprave Bogor
4 ks, z prútia, ø 40 cm, výška 35 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelá rastlina Pachira
Ø 70 cm, výška 180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obal na kvetináč Dalva
Terakotový, bez odtokového otvoru, ø 38 cm, výška 46 cm
(15)
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Kvetináč Toval
Kovový, ø 28 cm, výška 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelý bambus
Ø 75 cm, výška 120 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojany na kvety
3 ks, kovové, 31x31 cm, výška 70 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelá rastlina Palmatum
Výška 160 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý eukalyptus
Ø 18 cm, výška 117 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Kovový, 49x49 cm, výška 65,5 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
107,20 €
s kódom
134 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Kovový, s odtokovým otvorom, výška 43 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
111,20 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
WOOOD
Umelá strelícia Strelitzia
63x96 cm, výška 164 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Umelý olivovník
43x47 cm, výška 126 cm
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Vibe
2 ks, keramické, bez odtokového otvoru, ø 31 cm, výška 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Stojan na kvety Plantor
Ø 24 cm, výška 80 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
116 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelý olivovník Olive
Výška 140 cm
(4)
Na sklade
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obaly na kvetináče v súprave Sigal
2 ks, z cementu, bez odtokového otvoru, ø 35 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obal na kvetináč Lira
Betónový, bez odtokového otvoru, ø 40 cm, výška 36 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Umelý bambus Bamboo
Ø 70 cm, výška 155 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Airy
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 55 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Kovový, 79x51,5 cm, výška 65 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelý banánovník
Ø 100 cm, výška 210 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Umelá palma Kwai
Výška 140 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Kvetináče v súprave Thanh
3 ks, plastové/z umelého ratanu, bez odtokového otvoru, ø 45 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Vyvýšený kvetináč
Drevený, 40x100 cm, výška 84 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Bloom
3 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 24 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obaly na kvetináče v súprave Bimala
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 40 cm, výška 34 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Obaly na kvetináče v súprave Archy
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 36 cm, výška 56,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
136 €
s kódom
170 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Garden Pleasure
Stojan na kvety Cambria
Drevený, 72x90 cm, výška 86 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Bloom
3 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 24 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
138,40 €
s kódom
173 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obaly na kvetináče v súprave Milly
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 36 cm, výška 56,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
10
11
12
13
14
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stojany na kvety
Kanvy na zalievanie
Rozprašovače
Pestovanie rastlín
Záhradné rukavice a zástery