Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misky
Misky
...
Misy a misky
Misky
Misky so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
302 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Miska Manon
Kameninová, vínovočervená, 500 ml, ø 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Miska Doris
Na polievku, smaltovaná, tmavozelená, ø 16 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,60 €
s kódom
12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Miska Doris
Na polievku, smaltovaná, čierna, ø 16 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,60 €
s kódom
12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Poterie
Na polievku, kameninová, hnedá, 550 ml, ø 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,82 €
s kódom
12,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Miska Aquarel
Na polievku, kameninová, béžová, 600 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Miska Fuyu
Na ovocie/na šalát, sklenená, ø 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Tatum
4 ks, na polievku, keramické, modré/oranžové, 350 ml, ø 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
12,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Anniversary
2 ks, kameninové, 160 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detská miska Nini
Keramická, modrá, ø 9 cm, objem 170 ml
(1)
Na sklade
10,24 €
s kódom
12,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detská miska Nini
Keramická, červená/ružová, ø 9 cm, objem 170 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,24 €
s kódom
12,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detská miska Nini
Keramická, svetlomodrá, ø 9 cm, objem 170 ml
(1)
Na sklade
10,27 €
s kódom
12,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Miska Cat
Ramen, kameninová, sivá, 450 ml, ø 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Misky v súprave Torino
2 ks, kompótové, sklenené, modré, 500 ml, ø 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Misky v súprave Torino
2 ks, kompótové, sklenené, ružové, 500 ml, ø 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Misky v súprave Torino
2 ks, kompótové, sklenené, zelené, 500 ml, ø 12 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár
Na zmrzlinu, sklenený, 370 ml, ø 12,5 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
10,40 €
s kódom
13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na dip, kameninová, zelená/čierna, 200 ml, ø 10 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
10,64 €
s kódom
13,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Design Letters
Detská miska Boss
Plastová, žltá, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Design Letters
Detská miska Darling
Plastová, svetlomodrá, ø 11 cm
(3)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Doren
Na polievku, keramická, vínovočervená, ø 14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
10,97 €
s kódom
13,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Varla
Na polievku, keramická, béžová, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11 €
s kódom
13,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Miska Ora Gloss
Na polievku/na šalát, z nového kostného porcelánu, biela, 500 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Missy
4 ks, na polievku, kameninové, svetlohnedé, ø 14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
14 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na šalát, kameninová, oranžová/fialová, 1,2 l, ø 21 cm
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Casa Selección
Misky v súprave Romance
3 ks, kompótové/na šalát, sklenené, ø 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Miska Riviera
Na šalát, kameninová, zelená, 110 ml
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Miska Eau
Na polievku, porcelánová, krémovobiela, 600 ml, ø 16 cm
Na sklade
11,78 €
s kódom
14,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Vila
Na polievku, kameninová, červená/biela, 770 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
11,86 €
s kódom
14,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Detské misky v súprave Earth
2 ks, silikónové, béžové, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Taormina
Na polievku, kameninová, biela, 650 ml, ø 15 cm
(8)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Poterie
Na polievku, kameninová, v tehlovej farbe/béžová, 560 ml
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
Na zmrzlinu, sklenený, 600 ml, ø 14 cm
(73)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Nalu
Na zmrzlinu, sklenený, svetloružový, 220 ml, ø 13 cm
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Miska Cyril
Na polievku/na šalát, porcelánová, vínovočervená/slonovinová, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Miska Cyril
Na polievku/na šalát, porcelánová, zelená/slonovinová, ø 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, červená, 750 ml, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, čierna, 750 ml, ø 14,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Jade
4 ks, kameninové, 400 ml, ø 12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
15,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Pearl
Na polievku, kameninová, biela, 360 ml, ø 15 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
Kompótový/na zmrzlinu, sklenený, 600 ml, ø 13,5 cm
(51)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
S|P Collection
Misky v súprave Odette
2 ks, na polievku/na šalát, z nového kostného porcelánu, biele, 625 ml, ø 18 cm
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Lacey
4 ks, na polievku, kameninové, krémovobiele, 525 ml, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Orion
Miska Mango
Servírovacia, drevená, v prírodnej farbe, ø 20 cm
(16)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Safie
Na polievku, kameninová, modrá, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 150 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/zelená/ružová, 150 ml, ø 10 cm
(7)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 150 ml, ø 10 cm
(5)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/ružová, 150 ml, ø 10 cm
(2)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Obľúbené filtre
Misky v súprave
Plastové misky
Sklenené misky
Porcelánové misky
Bambusové misky
Keramické misky