Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne · Actona
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
180 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl A-Line
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 120 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
755,65 €
s kódom
889 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenská stolička Peru
Matná, v prírodnej farbe
Na sklade
46 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Bonita
Čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Colima
S doskou v dubovom dekore, 100x210 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Lowell
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 135 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
475,15 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Colima
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 160 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
449,65 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Lowell
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 80 cm, výška 100 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
351,90 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská súprava Bahamas
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
299,20 €
s kódom
352 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenské kreslo Dora
S podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
145 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, v tehlovej farbe
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
302,60 €
s kódom
356 € bez kódu
178 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
290,70 €
s kódom
342 € bez kódu
171 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Patricia
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, z textílie buklé, čierna/sivá, výška sedadla 55 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
137,70 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, tmavosivé
(3)
Doručenie od 29. 10. 2026
197,20 €
s kódom
232 € bez kódu
116 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, tmavosivé
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
229,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
203,15 €
s kódom
239 € bez kódu
119,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Ella
S podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 29. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lucy
Otočná, čalúnená, matná, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
297,50 €
s kódom
350 € bez kódu
175 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
125,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenské kreslo Dora
S podrúčkami, čalúnené, matné, khaki
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
145 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenský stôl Soli
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
Na sklade
569 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-15 % s kódom
Actona
Komoda Langley
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 160 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
653,65 €
s kódom
769 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenský stôl Atlantic
Rozkladací, v dekore duba, 100x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
539 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Linley
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
551,65 €
s kódom
649 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Vitrína Linley
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 180 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
666,40 €
s kódom
784 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Irwine
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 90x168 cm, dĺžka po rozložení 210 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
891,65 €
s kódom
1 049 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Irwine
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
1 002,15 €
s kódom
1 179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 90x180 cm, dĺžka po rozložení 219 cm
(5)
Doručenie od 2. 11. 2026
589,90 €
s kódom
694 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Blackburn
Rozkladací, s prídavnou doskou, keramický, 97x240 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
1 027,65 €
s kódom
1 209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Townsville
S doskou v dubovom dekore, ø 100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
402,90 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Malta
S keramickou doskou, 90x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
504,90 €
s kódom
594 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Heaven
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
1 002,15 €
s kódom
1 179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Linley
Rozkladací, s doskou v dubovom dekore, 100x200 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
551,65 €
s kódom
649 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Malta
S keramickou doskou, 90x90 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Irwine
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
1 002,15 €
s kódom
1 179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Komoda Jaipur
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 70 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
274 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Naomi
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavozelené, výška sedadla 83,5 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
192,10 €
s kódom
226 € bez kódu
113 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Brooke
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z textílie buklé, svetlosivé, výška sedadla 63 cm
(4)
Na sklade
266,90 €
s kódom
314 € bez kódu
157 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne, výška sedadla 77 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Denise
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, béžové, výška sedadla 84 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
271,15 €
s kódom
319 € bez kódu
159,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Waylor
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
243,95 €
s kódom
287 € bez kódu
143,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Ilsa
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
215 €
107,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
137,70 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, krémovobiela
Doručenie od 2. 11. 2026
146 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Brooke
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 84 cm
Na sklade
Posledné kúsky
277,10 €
s kódom
326 € bez kódu
163 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Pippa
2 ks, otočné, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(3)
Na sklade
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne