Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne · Actona
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
180 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Naya
S podrúčkami, čalúnené, sivé
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
154,70 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenské kreslo Naya
S podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(3)
Doručenie od 29. 10. 2026
169 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Lola
S podrúčkami, čalúnené, zamatové, zelené
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, zamatová, zelená
(5)
Na sklade
111 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, zamatová, svetloružová
(43)
Na sklade
110 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, zamatová, sivá
(17)
Na sklade
98 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenský stôl Nagano
V dekore duba, 80x150 cm
(7)
Doručenie od 2. 11. 2026
337 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba dreva (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Ibiza
Ø 110 cm
(34)
Doručenie od 2. 11. 2026
146,20 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Heaven
So sklenenou doskou, ø 119 cm
(6)
Doručenie od 2. 11. 2026
246,50 €
s kódom
290 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Barová stolička Wilma
Čalúnená, svetlosivá, výška sedadla 73 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
95 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Wilma
Čalúnená, sivá, výška sedadla 73 cm
(19)
Na sklade
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Actona
Barová stolička Wilma
Čalúnená, sivá, výška sedadla 73 cm
(21)
Na sklade
86 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Barová stolička Sylvia
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 62 cm
(6)
Doručenie od 29. 10. 2026
104 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barový stôl Seaford
60x120 cm, výška 105 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
151,30 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Batilda
Zamatová, zamatová, sivá
(2)
Na sklade
111,35 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 75 cm, výška 91 cm, hĺbka 20 cm
(23)
Na sklade
78,20 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 37 cm, výška 108 cm, hĺbka 24 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Heaven
S mramorovou doskou, 110x110 cm
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
572,90 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Actona
Jedálenské kreslo Emilia
Čalúnené, zamatové, ružové
(39)
Na sklade
188 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, svetlosivé, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
201,45 €
s kódom
237 € bez kódu
118,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Tina
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, biele/sivé
(11)
Doručenie od 29. 10. 2026
198,90 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 75 cm, výška 91 cm, hĺbka 20 cm
(65)
Na sklade
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(65)
Na sklade
356,15 €
s kódom
419 € bez kódu
209,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenský stôl Nagano
80x150 cm
(20)
Na sklade
344 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba dreva (2)
-15 % s kódom
Actona
Barový stôl Chara
58x117 cm, výška 105 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Barový stôl Chara
58x117 cm, výška 105 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
283 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Barové stoličky v súprave Gill
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65,5 cm
(63)
Na sklade
293,25 €
s kódom
345 € bez kódu
172,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, béžové
(67)
Na sklade
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Lavica Aster
Z MDF, s úložným priestorom, biela/béžová, šírka 90 cm, hĺbka 48 cm, výška 85 cm
(82)
Na sklade
173,40 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Arosa
2 ks, čalúnené, sivé
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Nagano
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
589,90 €
s kódom
694 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Nagano
V dekore duba, ø 120 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Marte
Rozkladací, v dekore duba, 102x180 cm, dĺžka po rozložení 270 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
764,15 €
s kódom
899 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Belina
Rozkladací, s prídavnou doskou, 100x170 cm, dĺžka po rozložení 270 cm
(6)
Doručenie od 2. 11. 2026
619,65 €
s kódom
729 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Komoda Marte
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 84 cm, hĺbka 44 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
909 €
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Actona
1
2
3
4
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne