Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne · Actona
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
180 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne/v prírodnej farbe, výška sedadla 77 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
125,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, sivá
Doručenie od 2. 11. 2026
130,90 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Flynn
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavohnedé, výška sedadla 89 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
239,70 €
s kódom
282 € bez kódu
141 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 62 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
283,05 €
s kódom
333 € bez kódu
166,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Aura
Čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 2. 11. 2026
253,30 €
s kódom
298 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Flynn
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 89 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
233,75 €
s kódom
275 € bez kódu
137,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(3)
Na sklade
259,25 €
s kódom
305 € bez kódu
152,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, tmavosivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
134 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Selina
2 ks, čalúnené, krémovobiele
Na sklade
Posledné kúsky
243,10 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, otočné, čalúnené, krémovobiele
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
277,95 €
s kódom
327 € bez kódu
163,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Batilda
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá
Doručenie od 29. 10. 2026
153 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Aura
Čalúnené, z textílie buklé, tmavosivé
Doručenie od 2. 11. 2026
263,50 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, krémovobiela
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
126 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Patricia
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, sivé
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
243,10 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Laura
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
289 €
s kódom
340 € bez kódu
170 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Patricia
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(6)
Na sklade
230,35 €
s kódom
271 € bez kódu
135,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Adele
2 ks, s podrúčkami/hojdacie, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
180,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, 90x180 cm, dĺžka po rozložení 219 cm
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
419,90 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Yale
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
(4)
Na sklade
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Aston
Rozkladací, s doskou v dubovom dekore, 100x210 cm, dĺžka po rozložení 310 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
632,40 €
s kódom
744 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
362,10 €
s kódom
426 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
Actona
Jedálenský stôl Christo
Ø 120 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
599 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, v prírodnej farbe
(49)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, žltá
(2)
Na sklade
109 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, hnedá
(3)
Na sklade
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, tmavosivá
(3)
Doručenie od 29. 10. 2026
109 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Regál Wally
Z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 63 cm, výška 130 cm, hĺbka 40 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(25)
Na sklade
328,95 €
s kódom
387 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Polica Seaford
Poschodová, kovová, z preglejky, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 77 cm, výška 77 cm, hĺbka 20 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
110,50 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Vitrína Newcastle
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 80 cm, výška 180 cm, hĺbka 40 cm
(9)
Doručenie od 2. 11. 2026
424,15 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Vitrína Nagano
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 178 cm, hĺbka 37 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
524 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Polica Joliet
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 35 cm, výška 14 cm, hĺbka 20 cm
(38)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Polica Joliet
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 35 cm, výška 14 cm, hĺbka 20 cm
(61)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Polica Joliet
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 50 cm, výška 7 cm, hĺbka 15 cm
(31)
Na sklade
19,71 €
s kódom
23,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Actona
Vitrína Aston
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 145 cm, hĺbka 40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
530,40 €
s kódom
624 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Tina
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 76 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, zamatová, sivá, výška sedadla 62 cm
(27)
Na sklade
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, z umelej (eko) kože, sivá, výška sedadla 62 cm
(17)
Na sklade
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, zamatová, zelená, výška sedadla 62 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, kovová, čierna, výška sedadla 59 cm
(48)
Na sklade
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, čierna/v prírodnej farbe
(41)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
Čierna
(37)
Na sklade
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Actona
Jedálenský stôl Roxby
V dekore duba, ø 105 cm
(27)
Na sklade
161 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Roxby
Ø 105 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
128,35 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenský stôl Seaford
V dekore duba, 80x160 cm
(10)
Doručenie od 2. 11. 2026
183 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Wilma
S doskou v dubovom dekore, 80x120 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenský stôl Duncan
V dekore duba, ø 105 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
275 €
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne