Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 582 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Abba
2 ks, v tehlovej farbe, výška sedadla 65 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
94,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, zamatové, khaki
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Gain
Čalúnená, zamatová, sivá
Na sklade
Posledný kúsok
156 €
s kódom
195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Vitrína Hazelton
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, hnedá, šírka 100 cm, výška 203 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
1 180,80 €
s kódom
1 476 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Milton
Čalúnená, z umelej (eko) kože, tmavohnedá
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Stay
Čalúnená, z umelej (eko) kože, krémovobiela
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Add
2 ks, čalúnené, svetlosivé
Na sklade
Posledný kúsok
847,20 €
s kódom
1 059 € bez kódu
529,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Lavica Bali
Polstrovaná, béžová, šírka 133 cm, hĺbka 62 cm, výška 41 cm
Na sklade
Posledné kúsky
447,20 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Gaia
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tomasucci
Jedálenské stoličky v súprave Lion
2 ks, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, hnedé
Na sklade
Posledný kúsok
292 €
s kódom
365 € bez kódu
182,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Barová stolička Nora
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z textílie buklé, béžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Barová stolička Emma
Zamatová, zamatová, v horčicovej farbe, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Vitrína Panorama
Závesná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 80 cm, hĺbka 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
232 €
s kódom
290 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalúnená, zamatová, svetlosivá, výška sedadla 74 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 80 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Komoda Mistral
Závesná, z MDF, povrchová úprava: farbenie, modrá, šírka 133 cm, výška 61 cm, hĺbka 42 cm
Na sklade
Posledný kúsok
895,20 €
s kódom
1 119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Nube
S posuvnými dverami, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, v tehlovej farbe/béžová, šírka 140 cm, výška 91 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
539,20 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Inca
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
272 €
s kódom
340 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Komoda
S posuvnými dverami, z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 70 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
521,60 €
s kódom
652 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Støraa
Komoda Jolene
Z borovicového dreva, z MDF, povrchová úprava: olejovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 38 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Komoda Wrap
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, čierna, šírka 80 cm, výška 82 cm, hĺbka 44 cm
(1)
Na sklade
419,20 €
s kódom
524 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, tmavomodrá, šírka 80 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
164,80 €
s kódom
206 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Nástenná knižnica Apollo
Z jaseňového dreva, povrchová úprava: lakovanie, oranžová, šírka 60 cm, výška 109 cm, hĺbka 25 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Townsville
Poschodová, z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 18 cm, výška 30 cm, hĺbka 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, sivomodrá, šírka 90 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
464,80 €
s kódom
581 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, tmavosivá, šírka 180 cm, výška 76 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
607,20 €
s kódom
759 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Jedálenské stoličky v súprave Book
2 ks, stohovateľné, v dekore duba, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
491,20 €
s kódom
614 € bez kódu
307 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Jedálenská stolička Jake Worn
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
Na sklade
Posledný kúsok
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Komoda Golo
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 182 cm, výška 100 cm, hĺbka 45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
1 999,20 €
s kódom
2 499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Komoda Hide
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 120 cm, hĺbka 41 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
911,20 €
s kódom
1 139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Barový stôl Peru
S doskou v dubovom dekore, 52x120 cm, výška 102 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
198,40 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Skandica
Komoda Sandemo
Z bukového dreva, povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 80 cm, výška 81 cm, hĺbka 45 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Townsville
Poschodová, z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 15 cm, výška 70 cm, hĺbka 70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Vitrína
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 88 cm, výška 170 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
647,20 €
s kódom
809 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Vitrína Bronco
Kovová, čierna, šírka 132 cm, výška 85 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
TemaHome
Komoda Join
Z drevotriesky, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: farbenie, matná, biela/hnedá, šírka 120 cm, výška 54 cm, hĺbka 50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
767,20 €
s kódom
959 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Vitrína Edge by Hammel
Závesná, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, v tehlovej farbe, šírka 46 cm, výška 91 cm, hĺbka 32,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
551,20 €
s kódom
689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Jedálenská stolička Curious
Čalúnená, čierna/antracitová
Na sklade
Posledný kúsok
263,20 €
s kódom
329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Servírovací stolík Bellwood
Na kolieskach, kovový, 44x53 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Geneve
2 ks, čalúnené, zamatové, čierne
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
81,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Vitrína Bronco
Kovová, čierna, šírka 111 cm, výška 140 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Na sklade
495,20 €
s kódom
619 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Polica Salino
Poschodová, z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 60 cm, výška 21,5 cm, hĺbka 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Vitrína Carmel
Závesná, kovová, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 45 cm, výška 60 cm, hĺbka 25 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Vitrína Abies
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 97 cm, výška 125 cm, hĺbka 45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
1 599,20 €
s kódom
1 999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
16
17
18
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne