Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 585 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Doric
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, čierna, šírka 100 cm, výška 70 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
631,20 €
s kódom
789 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Otto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, antracitová/v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 78 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Polica Cubic
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, v striebornej farbe, šírka 46 cm, výška 167 cm, hĺbka 13 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Vitrína Hazelton
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, hnedá, šírka 170 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
911,20 €
s kódom
1 139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Vitrína Everett
Z dubového dreva, povrchová úprava: farbenie, čierna, šírka 95 cm, výška 195 cm, hĺbka 41 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
1 456 €
s kódom
1 820 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vitrína Alguema
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 185 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 056 €
s kódom
1 320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Vinotéka NewEst
Z dubového dreva, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, čierna, čierna, šírka 59 cm, výška 60 cm, hĺbka 30 cm
(10)
Doručenie od 23. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Vitrína Panorama
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 190 cm, hĺbka 42 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
1 647,20 €
s kódom
2 059 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vitrína Hazem
Závesná, z jedlového dreva, povrchová úprava: farbenie, čierna, šírka 51,5 cm, výška 66,5 cm, hĺbka 22,5 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
306,40 €
s kódom
383 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Servírovací stolík Saturn
Na kolieskach, kovový, 49,5x40 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
178,40 €
s kódom
223 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Curve
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: lazúrovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 165 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
983,20 €
s kódom
1 229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Curve
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: lazúrovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 165 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
1 111,20 €
s kódom
1 389 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Priya
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 175 cm, výška 78 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
975,20 €
s kódom
1 219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Lilia
Čalúnená, béžová
Doručenie od 20. 10. 2026
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Norlen
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, v tmavo prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 75 cm, hĺbka 50 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 056 €
s kódom
1 320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, svetlosivá, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Aslin
2 ks, čalúnené, zelené
Doručenie od 20. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Aslin
2 ks, čalúnené, broskyňové
Doručenie od 20. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
207 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Padoc
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
831,20 €
s kódom
1 039 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, hnedé
Doručenie od 16. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Vitrína Ceci
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
703,20 €
s kódom
879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Tamira
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, pololesklá, hnedá, šírka 160 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
1 127,20 €
s kódom
1 409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenská stolička Dunkirk
Čalúnená, ženilková, béžová/v prírodnej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
249,60 €
s kódom
312 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Arlen
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dekore orechového dreva, 95x200 cm, dĺžka po rozložení 250 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 268 €
s kódom
1 585 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Carpi
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 146 cm, výška 76 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Damon
2 ks, čalúnené, matné, hnedé
Doručenie od 20. 10. 2026
302,40 €
s kódom
378 € bez kódu
189 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Daira
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Muli
2 ks, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
(4)
Doručenie od 16. 10. 2026
194,40 €
s kódom
243 € bez kódu
121,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Milu
4 ks, čalúnené, svetlosivé
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
287,20 €
s kódom
359 € bez kódu
89,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Aila
S doskou z kameňa, ø 135 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
747,20 €
s kódom
934 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Holly
4 ks, čalúnené, hnedé
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
74,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Aila
S doskou v dekore mramoru, ø 135 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
633,60 €
s kódom
792 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, svetlosivé, výška sedadla 66 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, hnedé/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
430,40 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Inca
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Komoda Nereida
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 170 cm, výška 79 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
919,20 €
s kódom
1 149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, čierne
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
292 €
s kódom
365 € bez kódu
91,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, khaki
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
292 €
s kódom
365 € bez kódu
91,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenský stôl Mudri
S doskou z akácie, 100x200 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
916 €
s kódom
1 145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Elma
2 ks, otočné, čalúnené, v mentolovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Piramid
Čalúnená, zamatová, čierna/v zlatej farbe, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
...
50
51
52
53
54
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne