Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 584 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
257 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Emmett
Z dubového dreva, 95x240 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
1 463,20 €
s kódom
1 829 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, tmavomodrá, šírka 60 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
175,20 €
s kódom
219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenské kreslo Elyna
Čalúnené, z textílie buklé, čierne
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, sivé
Doručenie od 3. 12. 2026
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Yodalia
Rozkladací, s prídavnou doskou, so sklenenou doskou, 100x130 cm, dĺžka po rozložení 190 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 098,40 €
s kódom
1 373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Oita
2 ks, čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 19. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
149,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Erice
Drevená, hnedá, nosnosť 160 kg, šírka 59 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, béžová, šírka 60 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalúnená, zamatová, sivá, výška sedadla 74 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Mani
4 ks, čalúnené, žlté
Doručenie od 20. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
128,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Add
2 ks, otočné, čalúnené, svetlosivé
Doručenie od 20. 10. 2026
959,20 €
s kódom
1 199 € bez kódu
599,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Faye
2 ks, čalúnené, zelené
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Add
2 ks, čalúnené, oranžové
Doručenie od 16. 10. 2026
839,20 €
s kódom
1 049 € bez kódu
524,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Galea
Polstrovaná/ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 260 kg, šírka 58,5 cm, hĺbka 54 cm, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
624,80 €
s kódom
781 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Tavari
Kovová, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, hĺbka 60 cm, výška sedadla 63 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, kožené, čierne
Doručenie od 19. 10. 2026
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Add
2 ks, čalúnené, červené
Doručenie od 16. 10. 2026
839,20 €
s kódom
1 049 € bez kódu
524,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Mogi
2 ks, čalúnené, tmavosivé
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
823,20 €
s kódom
1 029 € bez kódu
514,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Regál na víno Redondo
Nástenný, kovový, v zlatej farbe, počet fliaš 12, povrchová úprava: farbenie, v zlatej farbe, šírka 80 cm, výška 80 cm, hĺbka 9 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
112 €
s kódom
140 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 60 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
156 €
s kódom
195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Mani
4 ks, čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 20. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
128,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Erice
Drevená, krémovobiela, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Erice
Drevená, krémovobiela, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Galea
Polstrovaná/ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 58,5 cm, hĺbka 52 cm, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
574,40 €
s kódom
718 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Tavari
Kovová, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, hĺbka 60 cm, výška sedadla 73 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
269,60 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Punto
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela, šírka 150 cm, výška 77 cm, hĺbka 47 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Punto
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, tmavomodrá, šírka 150 cm, výška 77 cm, hĺbka 47 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
383,20 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Amorim
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, z textílie buklé, biele
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
147,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, biela, šírka 60 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(2)
Doručenie od 23. 12. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Faye
2 ks, čalúnené, svetlosivé
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Valley
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, matná, v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 77 cm, hĺbka 45 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
607,20 €
s kódom
759 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, ružová, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(2)
Doručenie od 23. 12. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, ružová, šírka 70 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(20)
Doručenie od 23. 12. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Yes Everyday
Vinotéka Isaac
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, počet fliaš 20, čierna/v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 122 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Vinotéka Isaac
Z MDF, povrchová úprava: práškovanie, v prírodnej farbe, počet fliaš 12, v prírodnej farbe, šírka 51 cm, výška 91 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
185,60 €
s kódom
232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Maurina
Kovová, zelená, nosnosť 160 kg, šírka 56 cm, hĺbka 56 cm, výška sedadla 64,5 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, ružová, šírka 60 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(20)
Doručenie od 23. 12. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Maurina
Kovová, sivozelená, nosnosť 160 kg, šírka 56 cm, hĺbka 56 cm, výška sedadla 64,5 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Platt
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, čierna, šírka 166 cm, výška 98 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
787,20 €
s kódom
984 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Vitrína
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, modrá, šírka 58 cm, výška 160 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Shantay
Oceľová, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 160 cm, výška 72 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
574,40 €
s kódom
718 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Maddison
Z jedlového dreva, matná, matne čierna, šírka 30 cm, výška 50 cm, hĺbka 15 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Vinotéka Isaac
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, počet fliaš 15, čierna, šírka 48,5 cm, výška 84,5 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Doric
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, čierna, šírka 200 cm, výška 70 cm, hĺbka 46 cm
(6)
Doručenie od 27. 10. 2026
951,20 €
s kódom
1 189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Maddison
Z mangového dreva, hnedá, šírka 100 cm, výška 24 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
113,60 €
s kódom
142 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Doric
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, čierna, šírka 100 cm, výška 70 cm, hĺbka 48 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
631,20 €
s kódom
789 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Otto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, antracitová/v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 78 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
50
51
52
53
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne