Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 583 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Mogi
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
823,20 €
s kódom
1 029 € bez kódu
514,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Bas
S podrúčkami/hojdacia, čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Polica Mataram
Poschodová, kovová, čierna/v prírodnej farbe, šírka 61 cm, výška 61 cm, hĺbka 14 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Polica Depok
Poschodová, kovová, čierna/v prírodnej farbe, šírka 61 cm, výška 65 cm, hĺbka 23 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
89,60 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vitrína Acier
Oceľová, biela, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
392 €
s kódom
490 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Owen
Otočná, čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
Doručenie od 21. 10. 2026
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Falconera
S podrúčkami, čalúnená, matná, hnedá/béžová
Doručenie od 9. 12. 2026
303,20 €
s kódom
379 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské kreslá v súprave Elvira
2 ks, čalúnené, zamatové, matné, zelené
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
303,20 €
s kódom
379 € bez kódu
189,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová/v prírodnej farbe, výška sedadla 77 cm
(7)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Polica Bakku
Kovová, čierna, šírka 80 cm, výška 6,5 cm, hĺbka 16 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Calixta
Z mahagónového dreva, kožená, matná, čierna
Doručenie od 9. 12. 2026
248,80 €
s kódom
311 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Destiny
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, biela/čierna, výška sedadla 61 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Fawn
Čierna/hnedá
(3)
Doručenie od 29. 12. 2026
703,20 €
s kódom
879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Zahara
Čalúnená, svetlohnedá, výška sedadla 76 cm
(4)
Doručenie od 7. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Zahara
Čalúnená, béžová, výška sedadla 76 cm
(4)
Doručenie od 7. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vitrína Acier
Oceľová, sivá, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
392 €
s kódom
490 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Oita
2 ks, čalúnené, biele
Doručenie od 19. 10. 2026
247,20 €
s kódom
309 € bez kódu
154,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Sway
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Uxue
Z masívu akácie, povrchová úprava: bielenie, matná, v prírodnej farbe, šírka 200 cm, výška 88 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
929,60 €
s kódom
1 162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Eamy
Z umelej (eko) kože, matná, hnedá
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Eamy
Z umelej (eko) kože, matná, krémovobiela
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Sashi
Z teakového dreva, 100x220 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 225,60 €
s kódom
1 532 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Blaine
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, matné, svetlozelené
Doručenie od 22. 10. 2026
475,20 €
s kódom
594 € bez kódu
297 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenský stôl Junco
Ø 120 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
339,20 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Lavica Calixta
Kožená, drevená, pred posteľ, koňakovohnedá/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 47 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalúnená, zamatová, tyrkysovomodrá, výška sedadla 74 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Lavica Topaz
Ženilková, drevená/polstrovaná, pred posteľ, béžová/v tmavo prírodnej farbe, šírka 150 cm, hĺbka 51 cm, výška 45 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
574,40 €
s kódom
718 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Stay
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Vita
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 36 cm, výška 36 cm, hĺbka 36 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Anibal
2 ks, čalúnené, menčestrové, tmavosivé
Doručenie od 16. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
162,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adaya
2 ks, čalúnené, zamatové/menčestrové, čierne
Doručenie od 16. 10. 2026
244 €
s kódom
305 € bez kódu
152,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Barové stoličky v súprave Stilt
2 ks, béžové/v prírodnej farbe, výška sedadla 76 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
269,60 €
s kódom
337 € bez kódu
168,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Jedálenské stoličky v súprave Monza
2 ks, v prírodnej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Rozkladací, s prídavnou doskou, 45x90 cm, dĺžka po rozložení 90 cm
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Aira
2 ks, čierne
Doručenie od 16. 10. 2026
229,60 €
s kódom
287 € bez kódu
143,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
vtwonen
Jedálenský stôl Ellips
V dekore orecha, 90x180 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
1 455,20 €
s kódom
1 819 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Erice
Drevená, hnedá, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Jedálenský stôl Twig
Rozkladací, s prídavnou doskou, z dubového dreva, 100x180 cm, dĺžka po rozložení 260 cm
Doručenie od 1. 12. 2026
1 567,20 €
s kódom
1 959 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Batilda
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá
Doručenie od 21. 10. 2026
144 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, béžová, šírka 80 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Støraa
Jedálenské kreslo Fitz
Čalúnené, zamatové, matné, sivé
Doručenie od 15. 10. 2026
156 €
s kódom
195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Komoda Jugend
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, pololesklá, čierna/v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 70 cm, hĺbka 48 cm
(17)
Doručenie od 27. 10. 2026
727,20 €
s kódom
909 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Mandy
2 ks, čalúnené, zamatové, tmavoružové
Doručenie od 15. 10. 2026
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
61 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, tmavosivé
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Malia
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, v petrolejovej farbe/čierna, výška sedadla 61 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Kelly
2 ks, čalúnené, zamatové, sivé
Doručenie od 15. 10. 2026
98,40 €
s kódom
123 € bez kódu
61,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Rozkladací, s prídavnou doskou, 45x90 cm, dĺžka po rozložení 90 cm
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
257 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
1
...
50
51
52
53
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne