Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 580 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Ember
Poschodová, bambusová, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 35,5 cm, hĺbka 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Polica Sheets
Kovová, tmavozelená, šírka 30 cm, výška 3 cm, hĺbka 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Regál na víno Dual Floor
Kovový, v zlatej farbe, počet fliaš 10, povrchová úprava: farbenie, v zlatej farbe, šírka 25 cm, výška 57 cm, hĺbka 22,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Adawa
Kovová, lesklá, krémovobiela, šírka 32,5 cm, výška 18 cm, hĺbka 14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Regál na víno Redondo
Nástenný, kovový, čierny, počet fliaš 12, povrchová úprava: farbenie, matný, čierny, šírka 80 cm, výška 80 cm, hĺbka 9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Polica Hola
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 28 cm, výška 23 cm, hĺbka 18 cm
Na sklade
Posledný kúsok
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Jedálenská stolička Jake Worn
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
Na sklade
Posledný kúsok
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
White Label
Vinotéka Guuji
Ratanová, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, čierna/v prírodnej farbe, počet fliaš 16, čierna/v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 175 cm, hĺbka 38 cm
Na sklade
Posledný kúsok
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Household Pleasure
Polica
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 4 cm, hĺbka 23,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Polica Arki
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, svetlosivá, šírka 60 cm, výška 16 cm, hĺbka 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Regál na víno Barolo
Kovový, v lesklej striebornej farbe, počet fliaš 12, v lesklej striebornej farbe, šírka 46 cm, výška 61 cm, hĺbka 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Polica
Na obrázky, z MDF, povrchová úprava: papier, čierna, šírka 60 cm, výška 5 cm, hĺbka 9,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, zamatové, khaki
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 80 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Jedálenská stolička Curious
Čalúnená, čierna/antracitová
Na sklade
Posledný kúsok
263,20 €
s kódom
329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Geneve
2 ks, čalúnené, zamatové, čierne
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
81,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, tmavomodrá, šírka 80 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
164,80 €
s kódom
206 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Abba
2 ks, v tehlovej farbe, výška sedadla 65 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
94,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
White Label
Barové stoličky v súprave Jolien
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
242 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Glamorous
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 77 cm
Na sklade
Posledný kúsok
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Monte
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne
Na sklade
Posledné kúsky
271,20 €
s kódom
339 € bez kódu
169,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Jedálenské stoličky v súprave Book
2 ks, stohovateľné, v dekore duba, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
491,20 €
s kódom
614 € bez kódu
307 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Regál na víno Cuadro
Nástenný, kovový, v zlatej farbe, počet fliaš 10, povrchová úprava: farbenie, v zlatej farbe, šírka 67 cm, výška 66 cm, hĺbka 7,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Monte
2 ks, čalúnené, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
282,40 €
s kódom
353 € bez kódu
176,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Regál na víno Cuadro
Nástenný, kovový, čierny, počet fliaš 10, povrchová úprava: farbenie, matný, čierny, šírka 67 cm, výška 66 cm, hĺbka 7,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Add
2 ks, čalúnené, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
763,20 €
s kódom
954 € bez kódu
477 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, zelená, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Light & Living
Regál na víno Salbris
Kovový, čierny, počet fliaš 20, čierny, šírka 48 cm, výška 52 cm, hĺbka 18 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
136 €
s kódom
170 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet fliaš (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Polica
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 20 cm, hĺbka 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Granite
S podrúčkami, z jaseňového dreva, ženilkové, matné, v prírodnej farbe/v terakotovej farbe
(5)
Doručenie od 16. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, matná, khaki/hnedá
Doručenie od 16. 12. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
299,20 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenský stôl Geo
V dekore duba, 110x110 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
579,20 €
s kódom
724 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Norfort
Rozkladací, s doskou v dekore jaseňového dreva, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(5)
Doručenie od 9. 12. 2026
735,20 €
s kódom
919 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Jedálenský stôl Herringbone
V dekore duba, 100x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
828,80 €
s kódom
1 036 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Ada
S doskou v dekore mramoru, ø 110 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenský stôl Atlas
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore jaseňa, 100x160 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Maddison
Z jedlového dreva, matná, matne čierna, šírka 50 cm, výška 50 cm, hĺbka 15 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Novaks
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(5)
Doručenie od 9. 12. 2026
709,60 €
s kódom
887 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Deyanira
V dekore duba, 110x220 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
887,20 €
s kódom
1 109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Enit
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Lange Jan
Rozkladací, s prídavnou doskou, z dubového dreva, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
651,20 €
s kódom
814 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, svetlohnedá, výška sedadla 75 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Woodman
Vitrína Pimlico
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedá, šírka 90 cm, výška 148 cm, hĺbka 36 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
1 007,20 €
s kódom
1 259 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Calverton
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
675,20 €
s kódom
844 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, tmavohnedá
Doručenie od 23. 10. 2026
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
17
18
19
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne