Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 577 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, oranžové
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
259,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Kalune Design
Jedálenský stôl Sabella
Matný, 90x200 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
244,80 €
s kódom
306 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bobochic Paris
Lavica Oceane
Polstrovaná, s úložným priestorom/pred posteľ, zelená/v prírodnej farbe, šírka 140 cm, hĺbka 40 cm, výška 50 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
485,60 €
s kódom
607 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Mailen
V dekore jaseňa, ø 120 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
624,80 €
s kódom
781 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, biela
(26)
Doručenie od 19. 10. 2026
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
439,20 €
s kódom
549 € bez kódu
274,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Karup
Jedálenský stôl Pace
Z borovicového dreva
Doručenie od 20. 10. 2026
591,20 €
s kódom
739 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Middelfart
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, zamatové, čierne, výška sedadla 63 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
186,40 €
s kódom
233 € bez kódu
116,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(6)
Doručenie od 14. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (3)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, koňakovohnedá
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barový stôl Cesura
V dekore duba, 60x60 cm, výška 105 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Filippa
Rozkladací, v dekore duba, 90x180 cm, dĺžka po rozložení 280 cm
(9)
Doručenie od 22. 10. 2026
673,60 €
s kódom
842 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba dreva (2)
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Komoda Audacious
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedá/béžová, šírka 100 cm, výška 67 cm, hĺbka 50 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
879,20 €
s kódom
1 099 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Vitrína Kensal
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, matná, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 170 cm, hĺbka 45 cm
(3)
Doručenie od 27. 10. 2026
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, v tehlovej farbe, výška sedadla 65 cm
(6)
Doručenie od 20. 10. 2026
304,80 €
s kódom
381 € bez kódu
190,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenský stôl Sool
S doskou v dubovom dekore, ø 80 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Taxi
2 ks, čalúnené, sivé/v prírodnej farbe
(7)
Doručenie od 21. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Maina
Čalúnené, ženilkové, matné, tmavomodré
Doručenie od 16. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Berna
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela, šírka 110 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Doručenie od 27. 10. 2026
269,60 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Vitrína Avon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, biela/v prírodnej farbe, šírka 88 cm, výška 165 cm, hĺbka 40 cm
(14)
Doručenie od 27. 10. 2026
699,20 €
s kódom
874 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Ø 80 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Barové stoličky v súprave Ilia
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, krémovobiele/v prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Cato
Čalúnená, matná, čierna/sivá
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, 90x160 cm
(4)
Doručenie od 9. 12. 2026
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Dorina
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Litto
V dekore orecha, 100x240 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 268 €
s kódom
1 585 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kuchynský ostrovček Frankfurt
Na kolieskach, z kaučukového dreva, 48x105 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
227,20 €
s kódom
284 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Montuiri
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, 90x120 cm, dĺžka po rozložení 170 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
650,40 €
s kódom
813 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavosivá, výška sedadla 75 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenská stolička Badalona
Čalúnená, z textílie buklé, matná, biela
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Nube
S posuvnými dverami, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, béžová/krémovobiela, šírka 140 cm, výška 91 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
551,20 €
s kódom
689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenský stôl Cesura
S doskou v dubovom dekore, 100x200 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Burano
So sklenenou doskou, 90x200 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Norfort
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dekore jaseňového dreva, 90x140 cm, dĺžka po rozložení 220 cm
(2)
Doručenie od 9. 12. 2026
717,60 €
s kódom
897 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Gain
Čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová
Doručenie od 19. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, tmavosivá, šírka 120 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
(11)
Doručenie od 27. 10. 2026
579,20 €
s kódom
724 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Lotty
S doskou v dubovom dekore, 90x160 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
956 €
s kódom
1 195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
272 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenský stôl Metropolitan
So sklenenou doskou, ø 90 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Lavica Nordic Style
Polstrovaná, pred posteľ, hnedá/béžová, šírka 124 cm, hĺbka 40 cm, výška 53 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Alguema
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 97 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
709,60 €
s kódom
887 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Montuiri
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
709,60 €
s kódom
887 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Vitrína Carmel
Kovová, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 110 cm, výška 140 cm, hĺbka 40 cm
(8)
Doručenie od 21. 10. 2026
459,20 €
s kódom
574 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 100x160 cm, dĺžka po rozložení 260 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
656,80 €
s kódom
821 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Kato
2 ks, čalúnené, hnedé/béžové
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
217 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Nebai
2 ks, z dubového dreva, ženilkové, matné, krémovobiele/v prírodnej farbe
Doručenie od 7. 12. 2026
360 €
s kódom
450 € bez kódu
225 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kalune Design
Jedálenský stôl Sablin
Pololesklý, 89,5x180 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
205,60 €
s kódom
257 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Woodman
Komoda Stripe
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, pololesklá, čierna/v prírodnej farbe, šírka 161 cm, výška 70 cm, hĺbka 45 cm
(11)
Doručenie od 27. 10. 2026
603,20 €
s kódom
754 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
18
19
20
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne