Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 573 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Lavica Compo
Kovová/polstrovaná, svetlosivá, šírka 130 cm, hĺbka 44 cm, výška 45 cm
(3)
Doručenie od 7. 12. 2026
248,80 €
s kódom
311 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Komoda Audacious
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedá/béžová, šírka 100 cm, výška 67 cm, hĺbka 50 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
879,20 €
s kódom
1 099 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Nola
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 76 cm, hĺbka 45 cm
(5)
Doručenie od 21. 10. 2026
639,20 €
s kódom
799 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Lenon
V dekore duba, z MDF/z preglejky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 200 cm, výška 86 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
1 145,60 €
s kódom
1 432 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Nagano
Ø 120 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
563,20 €
s kódom
704 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Miranda
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, zelená, šírka 100 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(32)
Doručenie od 23. 10. 2026
207,20 €
s kódom
259 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Miranda
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, zelená, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 40 cm
(30)
Doručenie od 23. 10. 2026
273,60 €
s kódom
342 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, zelené
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
91,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dekore jaseňového dreva, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Lavica Safara
Drevená, s úložným priestorom/pred posteľ, v prírodnej farbe, šírka 150 cm, hĺbka 32 cm, výška 46 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Arista
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, čierna, šírka 165 cm, výška 78 cm, hĺbka 40 cm
(13)
Doručenie od 27. 10. 2026
567,20 €
s kódom
709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Gena
V dekore orecha, ženilková, béžová/tmavohnedá
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Granite
S podrúčkami, z jaseňového dreva, ženilkové, matné, béžové/v prírodnej farbe
(5)
Doručenie od 16. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Soria
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 11 cm, výška 51 cm, hĺbka 39 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Norfort
Rozkladací, s doskou v dekore jaseňového dreva, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(5)
Doručenie od 9. 12. 2026
735,20 €
s kódom
919 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Litto
V dekore duba, 100x240 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
1 268 €
s kódom
1 585 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 90x120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
548,80 €
s kódom
686 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenský stôl Paragon
V dekore duba, ø 122 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
639,20 €
s kódom
799 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Komoda Pola
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 142 cm, výška 84 cm, hĺbka 46 cm
Doručenie od 1. 12. 2026
1 927,20 €
s kódom
2 409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, s bielou doskou, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(17)
Doručenie od 9. 12. 2026
548,80 €
s kódom
686 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vitrína Saone
Kovová, v zlatej farbe, šírka 45 cm, výška 110 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
559,20 €
s kódom
699 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Polica Pep
Poschodová, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: farbenie, žltá/sivá, šírka 50 cm, výška 40 cm, hĺbka 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Servírovací stolík Pasaku
Na kolieskach, z masívneho dreva, 50x86 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
144 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, oranžové
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
259,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
S doskou v dekore jaseňového dreva, ø 90 cm
Doručenie od 9. 11. 2026
419,20 €
s kódom
524 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Montuiri
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, ø 90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
629,60 €
s kódom
787 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, béžové
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
350,40 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Woodman
Jedálenský stôl
Ø 98 cm
(8)
Doručenie od 27. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vitrína Hazem
Závesná, z jedlového dreva, povrchová úprava: olejovanie, čierna, šírka 50 cm, výška 80 cm, hĺbka 14 cm
(8)
Doručenie od 21. 10. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Reboot
S podrúčkami, z textílie buklé, oranžová
Doručenie od 27. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Indara
V dekore jaseňa, ø 110 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-20 % s kódom
Marckeric
Regál Dusan
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, čierny/v prírodnej farbe, šírka 87,5 cm, výška 175 cm, hĺbka 30 cm
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Brooklyn
Rozkladací, z dubového dreva, 95x170 cm, dĺžka po rozložení 270 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
911,20 €
s kódom
1 139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(9)
Doručenie od 20. 10. 2026
256,80 €
s kódom
321 € bez kódu
160,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Litto
V dekore duba, 100x200 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
1 183,20 €
s kódom
1 479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Rowico
Jedálenský stôl Filippa
Rozkladací, v dekore duba, 90x140 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
(45)
Doručenie od 22. 10. 2026
551,20 €
s kódom
689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba dreva (3)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Boto
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, béžová
Doručenie od 27. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Buckle
Z textílie buklé, v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Reboot
S podrúčkami, z textílie buklé, khaki
Doručenie od 27. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Buckle
Z textílie buklé, v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Boto
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, krémovobiela
Doručenie od 27. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Buckle
Z textílie buklé, v svetlo prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
250,40 €
s kódom
313 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Støraa
Komoda Caitlin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, matná, biela/v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 75 cm, hĺbka 39 cm
(21)
Doručenie od 15. 10. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Jedálenský stôl Kensal
Rozkladací, v dekore duba, 90x160 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(22)
Doručenie od 27. 10. 2026
643,20 €
s kódom
804 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, s bielou doskou, 90x120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(26)
Doručenie od 9. 12. 2026
477,60 €
s kódom
597 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Cavo
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, hnedá, šírka 160 cm, výška 76 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
527,20 €
s kódom
659 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Glenside
Rozkladací, v dekore duba, ø 130 cm, dĺžka po rozložení 230 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
731,20 €
s kódom
914 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Kredenc Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, sivozelený, šírka 90 cm, výška 180,5 cm, hĺbka 40 cm
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
427,20 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
19
20
21
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne