Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 582 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 77 cm
(7)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Polica Kant
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 85 cm, výška 40 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Adele
2 ks, s podrúčkami/hojdacie, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
288,80 €
s kódom
361 € bez kódu
180,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Turqueta
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 160 kg, šírka 53 cm, hĺbka 48,5 cm, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
489,60 €
s kódom
612 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Ikast
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, matná, biela/v prírodnej farbe, šírka 147 cm, výška 73 cm, hĺbka 39 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
209,60 €
s kódom
262 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Tivo
Poschodová, kovová, povrchová úprava: kefovanie, v striebornej farbe, šírka 70 cm, výška 44 cm, hĺbka 22 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
268 €
s kódom
335 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Lilou
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, krémovobiela/v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 55 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
225,60 €
s kódom
282 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Bosca
S podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové/v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Aura
Čalúnené, z textílie buklé, tmavosivé
Doručenie od 23. 10. 2026
255,20 €
s kódom
319 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Loria
Stohovateľná, čalúnená, ženilková, béžová
Doručenie od 16. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Lavica Satna
Drevená, pred posteľ, čiern-obiela, šírka 92 cm, hĺbka 46 cm, výška 38 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
252 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Mogi
Otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, oranžové
Doručenie od 20. 10. 2026
535,20 €
s kódom
669 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vitrína Helvine
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 174 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
972 €
s kódom
1 215 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Z brestového dreva, biela/v prírodnej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Kovová, v zlatej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
144 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Yodalia
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 100x130 cm, dĺžka po rozložení 190 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 243,20 €
s kódom
1 554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kalune Design
Jedálenské stoličky v súprave Yildiz
2 ks, kovové, zamatové, antracitové
Doručenie od 4. 11. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
WOOOD
Lavica Mojo
Polstrovaná, jedálenská, svetlohnedá, šírka 112 cm, hĺbka 77 cm, výška 73 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
551,20 €
s kódom
689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
WOOOD
Lavica Mojo
Polstrovaná, jedálenská, tmavohnedá, šírka 112 cm, hĺbka 77 cm, výška 73 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
551,20 €
s kódom
689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
WOOOD
Lavica Mojo
Polstrovaná, jedálenská, v terakotovej farbe, šírka 112 cm, hĺbka 77 cm, výška 73 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
551,20 €
s kódom
689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
WOOOD
Lavica Mojo
Polstrovaná, jedálenská, biela, šírka 112 cm, hĺbka 77 cm, výška 73 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
551,20 €
s kódom
689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
WOOOD
Lavica Mojo
Polstrovaná, jedálenská, svetlohnedá, šírka 112 cm, hĺbka 77 cm, výška 73 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
551,20 €
s kódom
689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
vtwonen
Lavica Cluster
Zamatová, polstrovaná, jedálenská, béžová, šírka 164 cm, hĺbka 75 cm, výška 86 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
1 223,20 €
s kódom
1 529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Materiál čalúnenia (2)
-20 % s kódom
Novinka
vtwonen
Lavica Cluster
Zamatová, polstrovaná, jedálenská, modrá, šírka 164 cm, hĺbka 75 cm, výška 86 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
1 223,20 €
s kódom
1 529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
vtwonen
Lavica Cluster
Z textílie buklé, polstrovaná, jedálenská, svetlosivá, šírka 164 cm, hĺbka 75 cm, výška 86 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
1 063,20 €
s kódom
1 329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
vtwonen
Lavica Cluster
Zamatová, polstrovaná, jedálenská, zelená, šírka 164 cm, hĺbka 75 cm, výška 86 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
1 223,20 €
s kódom
1 529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
vtwonen
Lavica Cluster
Z textílie buklé, polstrovaná, jedálenská, béžová, šírka 164 cm, hĺbka 75 cm, výška 86 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
1 063,20 €
s kódom
1 329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Arista
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, červená, šírka 95 cm, výška 120 cm, hĺbka 40 cm
(7)
Doručenie od 23. 10. 2026
510,40 €
s kódom
638 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Ato
Z mangového dreva, 90x180 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
911,20 €
s kódom
1 139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenský stôl District
Z brestového dreva, ø 80 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (3)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenský stôl District
Z brestového dreva, ø 80 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (3)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Servírovací stolík Maki
Na kolieskach, oceľový, 37,5x52 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, ženilková, čierna/sivá, výška sedadla 77 cm
(7)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, biela/v prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, v zlatej farbe/v prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, sivomodrá, šírka 140 cm, výška 76 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Doručenie od 27. 10. 2026
526,40 €
s kódom
658 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Marckeric
Vitrína Layna
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, sivá, šírka 121 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Polica Mataram
Poschodová, kovová, čierna/v prírodnej farbe, šírka 35 cm, výška 66 cm, hĺbka 14 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
81,60 €
s kódom
102 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Lavica Cebu
Drevená/ratanová, v prírodnej farbe, šírka 108,5 cm, hĺbka 55,5 cm, výška 77,5 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
783,20 €
s kódom
979 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Easton
S podrúčkami, čalúnené, v horčicovej farbe
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
175,20 €
s kódom
219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Maratriz
Čalúnená, sivá
Doručenie od 26. 10. 2026
296,80 €
s kódom
371 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Maceda
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
Doručenie od 19. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Regál Norlen
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, v tmavo prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 190 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 056 €
s kódom
1 320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Amorim
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, z textílie buklé, hnedé
Doručenie od 19. 10. 2026
238,40 €
s kódom
298 € bez kódu
149 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Woodman
Vitrína Avon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v petrolejovej farbe/v prírodnej farbe, šírka 88 cm, výška 165 cm, hĺbka 40 cm
(14)
Doručenie od 27. 10. 2026
703,20 €
s kódom
879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Adele
2 ks, s podrúčkami/hojdacie, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
Doručenie od 23. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
224,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
44
45
46
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne