Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 582 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Jedálenský stôl Twig
Z dubového dreva, 90x160 cm
(1)
Doručenie od 1. 12. 2026
1 191,20 €
s kódom
1 489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Triventi
Z jaseňového dreva, 80x80 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Jedálenský stôl Skagen
90x140 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
503,20 €
s kódom
629 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Polica Mataram
Poschodová, kovová, čierna/v prírodnej farbe, šírka 35 cm, výška 66 cm, hĺbka 14 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
81,60 €
s kódom
102 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Nolan
S podrúčkami, čalúnené, béžové
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
136 €
s kódom
170 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Zahara
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 76 cm
(4)
Doručenie od 14. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 77 cm
(7)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Metz
Rozkladací, s prídavnou doskou, z dubového dreva, ø 118 cm, dĺžka po rozložení 158 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
775,20 €
s kódom
969 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Filippa
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 80x80 cm, dĺžka po rozložení 125 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
519,20 €
s kódom
649 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Megan
4 ks, čalúnené, menčestrové, béžové
Doručenie od 20. 10. 2026
427,20 €
s kódom
534 € bez kódu
133,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Becca
2 ks, stohovateľné, čalúnené, zamatové, matné, antracitové
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
62 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Onix
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 100 cm, výška 78 cm, hĺbka 50 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
726,40 €
s kódom
908 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Montuiri
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
709,60 €
s kódom
887 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Aston
Rozkladací, s doskou v dubovom dekore, 100x210 cm, dĺžka po rozložení 310 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
631,20 €
s kódom
789 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Yumi
Rozkladací, s doskou v dubovom dekore, 90x190 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
647,20 €
s kódom
809 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenský stôl Quenza
S doskou z akácie, 100x200 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
1 167,20 €
s kódom
1 459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Milian
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dekore jaseňového dreva, 100x170 cm, dĺžka po rozložení 320 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
926,40 €
s kódom
1 158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Blackburn
Rozkladací, s prídavnou doskou, keramický, 97x240 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
1 023,20 €
s kódom
1 279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, ženilková, čierna/sivá, výška sedadla 77 cm
(7)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Ø 70 cm
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Megan
4 ks, čalúnené, menčestrové, oranžové
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
439,20 €
s kódom
549 € bez kódu
137,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Jedálenský stôl Acorn
V dekore duba, 80x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
712 €
s kódom
890 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Nolan
S podrúčkami, čalúnené, tmavosivé
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
(7)
Doručenie od 16. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Lotta
Rozkladací, 80x120 cm, dĺžka po rozložení 165 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Rush
2 ks, čalúnené, béžové
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
253,60 €
s kódom
317 € bez kódu
158,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Filippa
Rozkladací, z dubového dreva, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 165 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
980,80 €
s kódom
1 226 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
White Label
Komoda Stripes
V dekore orecha, z MDF, hnedá, šírka 110 cm, výška 74 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
379,20 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Milu
4 ks, čalúnené, v lososovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
292,80 €
s kódom
366 € bez kódu
91,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Maddison
Z jedlového dreva, matná, matne čierna, šírka 80 cm, výška 24 cm, hĺbka 15 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Novac
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 100x170 cm, dĺžka po rozložení 320 cm
(2)
Doručenie od 9. 12. 2026
904,80 €
s kódom
1 131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
White Label
Jedálenský stôl Suri
Z teakového dreva, 100x220 cm
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
575,20 €
s kódom
719 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Woodman
Jedálenský stôl Soft
V dekore duba, ø 98 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Tyler
Rozkladací, z dubového dreva, 90x180 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
755,20 €
s kódom
944 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
296 €
s kódom
370 € bez kódu
185 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Salaya
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 200 cm, výška 79 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 056 €
s kódom
1 320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Jedálenské kreslá v súprave Ecto
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, sivé
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
523,20 €
s kódom
654 € bez kódu
327 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Filippa
Rozkladací, z dubového dreva, 80x120 cm, dĺžka po rozložení 165 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
583,20 €
s kódom
729 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Vita
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 36 cm, výška 36 cm, hĺbka 36 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 69 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
301,60 €
s kódom
377 € bez kódu
188,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Lavica Nafya
Z textílie buklé, polstrovaná, pred posteľ, krémovobiela, šírka 119 cm, hĺbka 45 cm, výška 48 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
447,20 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Comba
S doskou v dekore orechového dreva, 100x180 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba dreva (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Onix
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 200 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 289,60 €
s kódom
1 612 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Lavica Macaret
Ženilková, drevená/polstrovaná, pred posteľ, čierna/krémovobiela, šírka 120 cm, hĺbka 38 cm, výška 50 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
325,60 €
s kódom
407 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Yumi
S doskou v dubovom dekore, ø 115 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
420,80 €
s kódom
526 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Polica Bakku
Kovová, čierna, šírka 50 cm, výška 6,5 cm, hĺbka 16 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Trout
S podrúčkami/hojdacia, čalúnená, béžová
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
195,20 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Jedálenský stôl Suri
Z teakového dreva, 90x180 cm
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
45
46
47
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne