Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 580 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Regál Maymai
Z dubového dreva, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matný, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 193 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
624,80 €
s kódom
781 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 62 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
280 €
s kódom
350 € bez kódu
175 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Vitrína Luna
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 100 cm, výška 64 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
298,40 €
s kódom
373 € bez kódu
186,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Komoda Cleardale
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v tmavo prírodnej farbe, šírka 170 cm, výška 77 cm, hĺbka 42 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
1 367,20 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Barrali
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
759,20 €
s kódom
949 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Lenon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 105 cm, výška 86 cm, hĺbka 45 cm
(2)
Doručenie od 9. 12. 2026
887,20 €
s kódom
1 109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Cequoia
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 170 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Ry
V dekore orecha, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, čierna/hnedá, šírka 153 cm, výška 95 cm, hĺbka 40 cm
(16)
Doručenie od 19. 10. 2026
300,80 €
s kódom
376 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, hnedá
(10)
Doručenie od 23. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Actona
Komoda Linley
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
535,20 €
s kódom
669 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Støraa
Komoda Emerald
Z MDF, povrchová úprava: fólia, sivá, šírka 79 cm, výška 81 cm, hĺbka 35 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Regál Depok
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, šírka 61 cm, výška 179 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
252 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Komoda Webster
Z teakového dreva, povrchová úprava: lakovanie, tmavohnedá, šírka 135 cm, výška 82 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Nina
Drevená, čierna/v prírodnej farbe, nosnosť 260 kg, šírka 54 cm, hĺbka 54 cm, výška sedadla 62 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Doric
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela, šírka 200 cm, výška 70 cm, hĺbka 46 cm
(6)
Doručenie od 20. 10. 2026
951,20 €
s kódom
1 189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Volterra
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, tmavosivá, šírka 60 cm, výška 30 cm, hĺbka 7 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 60 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(1)
Doručenie od 23. 12. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, biela, šírka 70 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(4)
Doručenie od 23. 12. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Støraa
Komoda Westerleigh
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, matná, biela, šírka 144 cm, výška 85 cm, hĺbka 41 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
587,20 €
s kódom
734 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Elan
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedá, šírka 180 cm, výška 73 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 352,80 €
s kódom
1 691 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Støraa
Komoda Binz
Z MDF, povrchová úprava: fólia, sivá, šírka 75 cm, výška 80 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Komoda Nobby
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 50 cm, hĺbka 37 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
967,20 €
s kódom
1 209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Platt
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, sivobéžová, šírka 220 cm, výška 98 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
1 079,20 €
s kódom
1 349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Doric
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela, šírka 92 cm, výška 120 cm, hĺbka 46 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
743,20 €
s kódom
929 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Keiko
2 ks, čalúnené, v terakotovej farbe
Doručenie od 27. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
249,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenská stolička Angie
S podrúčkami, čalúnená, béžová
Doručenie od 20. 10. 2026
177,60 €
s kódom
222 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Servírovací stolík HO
Na kolieskach, kovový, 40x60 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
267,20 €
s kódom
334 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Ry
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, šírka 102 cm, výška 95 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
299,20 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Nube
S posuvnými dverami, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, v tehlovej farbe/béžová, šírka 180 cm, výška 91 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
635,20 €
s kódom
794 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Tvilum
Komoda Naia
Z drevotriesky, krémovobiela, šírka 154 cm, výška 76 cm, hĺbka 50 cm
(6)
Doručenie od 19. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
White Label
Barová stolička Tangle
2 ks, čierna, výška sedadla 62 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
451,20 €
s kódom
564 € bez kódu
282 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Sierra
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, sivá, šírka 97 cm, výška 130 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
583,20 €
s kódom
729 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, modrá
Doručenie od 10. 11. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Veep
S posuvnými dverami, kovová, sivá, šírka 160 cm, výška 75 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, sivomodrá, šírka 120 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
623,20 €
s kódom
779 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenský stôl Sool
S doskou v dubovom dekore, ø 65 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
439,20 €
s kódom
549 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Doric
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, čierna, šírka 150 cm, výška 70 cm, hĺbka 46 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
767,20 €
s kódom
959 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Regál Heritage
Z borovicového dreva, z MDF, biely, šírka 120 cm, výška 81 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Actona
Vitrína Aston
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 145 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
547,20 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Kei
Stohovateľná, zelená
Doručenie od 20. 10. 2026
263,20 €
s kódom
329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Lenon
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 200 cm, výška 86 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
1 183,20 €
s kódom
1 479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenský stôl Sool
S doskou v dubovom dekore, ø 65 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
439,20 €
s kódom
549 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Vitrína Brisbane
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 40 cm, výška 140 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Barové stoličky v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
234,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Vitrína Poetic
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 42 cm, hĺbka 32 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
186,40 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Eldia
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, zelená/sivá, šírka 200 cm, výška 77,5 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
388,80 €
s kódom
486 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenské kreslo Erika
Z masívneho dreva, ženilkové, modré
Doručenie od 10. 11. 2026
306,40 €
s kódom
383 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
1
...
46
47
48
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne