Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok · Actona
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
421 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Avanja
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, antracitová, výška sedadla 52 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Paron
V dekore duba, v tmavo prírodnej farbe, 40x31,5 cm, výška 60 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Southampton
S keramickou doskou, béžový/tmavohnedý, 70x130 cm, výška 45 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
538,90 €
s kódom
634 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Komoda Southampton
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, matná, hnedá, šírka 160 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
772,65 €
s kódom
909 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Southampton
S keramickou doskou, béžový/tmavohnedý, ø 90 cm, výška 45 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
496,40 €
s kódom
584 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Aston
Rozkladací, s doskou v dubovom dekore, 100x210 cm, dĺžka po rozložení 310 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
632,40 €
s kódom
744 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Blackburn
Rozkladací, s prídavnou doskou, keramický, 97x240 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
1 027,65 €
s kódom
1 209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
290,70 €
s kódom
342 € bez kódu
171 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Konzolový stolík Darlington
V dekore duba, v prírodnej farbe, 40x140 cm, výška 77 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Cuxton
So sklenenou doskou, čierny, ø 80 cm, výška 45 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
135,15 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
171,70 €
s kódom
202 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, tmavosivé
(3)
Doručenie od 29. 10. 2026
197,20 €
s kódom
232 € bez kódu
116 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Avila
S mramorovou doskou, biely, ø 52 cm, výška 40 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Owen
Otočná, čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
Doručenie od 29. 10. 2026
155,55 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
TV stolík Southampton
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, matný, hnedý, šírka 120 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Oakfield
Z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 27,5 cm, výška sedadla 43,5 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, krémovobiela
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
126 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Aura
Čalúnené, z textílie buklé, tmavosivé
Doručenie od 2. 11. 2026
263,50 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Lahti
S mramorovou doskou, biely, ø 60 cm, výška 47 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
264,35 €
s kódom
311 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kreslo London
Relaxačné/otočné, polohovacie/s podnožkou, z textílie buklé, taupe, výška zadnej opierky 78 cm, výška sedadla 47 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
572,90 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Barossa
S doskou v dekore mramoru, béžový, 55x110 cm, výška 45 cm
(15)
Doručenie od 29. 10. 2026
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Aura
Čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 2. 11. 2026
253,30 €
s kódom
298 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská súprava Cadiz
Doručenie od 2. 11. 2026
598,40 €
s kódom
704 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konzolový stolík Darlington
V dekore jaseňa, čierny, 40x140 cm, výška 77 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
215,05 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Kreslo Alba
Zamatové, sivé, výška zadnej opierky 50 cm, výška sedadla 48 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
262 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Alba
Zamatové, ružové, výška zadnej opierky 50 cm, výška sedadla 48 cm
(4)
Doručenie od 2. 11. 2026
262,65 €
s kódom
309 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Skrinka Langley
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 145 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
649,40 €
s kódom
764 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, tmavosivé
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
229,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Naomi
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavozelené, výška sedadla 83,5 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
192,10 €
s kódom
226 € bez kódu
113 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Rangoon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 180 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
636,65 €
s kódom
749 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Batilda
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá
Doručenie od 29. 10. 2026
153 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Vitrína Linley
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 180 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
666,40 €
s kódom
784 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Southampton
2 ks, v dekore duba, 50x120 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
312,80 €
s kódom
368 € bez kódu
184 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Linley
2 ks, v dekore duba, 100x50 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
219,30 €
s kódom
258 € bez kódu
129 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu A-Line
2 ks, v dekore duba, 120x50 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
231,20 €
s kódom
272 € bez kódu
136 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Aston
2 ks, v dekore duba, 90x50 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
161,50 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Solano
V dekore mramoru, béžový, 60x60 cm, výška 36 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Actona
1
...
5
6
7
8
9
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok