-15 % na všetko s kódom NARODENINY15*Platí aj v predajni. Nevzťahuje sa na zľavnené a vybrané produkty.

-15 % na všetko s kódom NARODENINY15*Platí aj v predajni. Nevzťahuje sa na zľavnené a vybrané produkty.

Objavte interiérové trendy na rok 2023

Zaujíma vás, čo bude tento rok trendom v oblasti interiérového dizajnu? Inšpirujte sa spolu s nami 7 hlavnými trendmi v oblasti dekorácií, nábytku a doplnkov.

Organická estetika

Významnú úlohu v interiéroch budú tento rok zohrávať dekorácie a nábytok v organických tvaroch a materiáloch. Tento trend smerom k mäkším a oblejším formám odráža túžbu po pohodlí a zároveň vnáša do našich domovov prvok prírody.

Produkty

Dekorácie a príslušenstvo v širokej škále farieb

Takzvaný "dopamínový dekor" je trend zdobenia interiérov jasnými a žiarivými farbami s cieľom zlepšiť náladu a energiu. Či už sa rozhodnete rozžiariť stenu farebnou tapetou, farbou alebo sa zameriate na výber farebných textílií, určite vnesiete do svojho domova a života nový optimizmus.

Produkty

Dokonale usporiadaná domácnosť

Láska k dokonalej organizácii domácnosti je stále na vzostupe. Avšak zatiaľ čo doteraz boli populárne otvorené a vzdušné policové systémy alebo sklenené vitríny, teraz sú to skôr úhľadné skrinky s dvierkami, vďaka ktorým celkový priestor vyzerá ešte čistejšie a organizovanejšie.

Produkty

Udržateľnosť a interiéry inšpirované prírodou

Trend udržateľnosti v interiérovom dizajne je z roka na rok silnejší a dôležitejší. Zamerajte sa na prírodné materiály, ako je drevo, bambus, kamenina, ľan alebo dokonca doplnky z morskej trávy. Dekorujte v jemných odtieňoch zelenej a modrej, ktoré sú upokojujúce a príjemné na pohľad.

Produkty

Vrstvené osvetlenie

Správne svetlo je po farebnom prevedení druhým najdôležitejším dizajnovým prvkom vášho domova. Tento rok sa trend v osvetlení zameriava na jeho vrstvenie, ktoré vnesie do vášho interiéru hĺbku a teplo.

Ideálne vrstvenie osvetlenia miestnosti dosiahnete tak, že okrem hlavného stropného svetla použijete aj podlahové, nástenné a stolové lampy. S týmito doplnkovými zdrojmi svetla sa vám podarí vytvoriť útulnejšiu náladu. Môžete sa tiež pohrať s rôznym nástenným osvetlením a sledovať, ako sa zmení atmosféra v miestnosti.

Produkty

Minimalistický štýl Japandi

O štýle Japandi ste už pravdepodobne počuli, ale v budúcom roku bude na ešte väčšom vzostupe. Je to zmes scandi štýlu a japonskej estetiky a takto štylizované interiéry sú minimalistické, funkčné, ale zároveň teplé. Je inšpirovaný princípmi wabi-sabi, ktoré hľadajú krásu v jednoduchosti, nedokonalosti a pominuteľnosti vecí.

Interiér inšpirovaný kyberpunkom

Medzi interiérové trendy sa vracia aj futuristická kyberpunková estetika plná neónových svetiel, LED pásikov, geometrických vzorov, elektronických gadgetov, sklenených a kovových prvkov.

Produkty

Viac inšpirácie