Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil do spálne
Obliečky
Obliečky
...
Textil do spálne
Obliečky
Ružové obliečky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Rozmery obliečok
Zloženie a druh materiálu
Farba
Veľkosť vankúša
+ Ďalšie (12)
Ružová
136 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Non-Iron
4 ks, 50x75 cm
(26)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, 50x75 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
3,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Silky Soft
2 ks, saténové, 50x75 cm
(3)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Silky Soft
2 ks, saténové, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Lina
Bavlnená, 50x70 cm
(3)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Summer
Z mikrovlákna, 70x90 cm
(19)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen Blush
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Crushed Velvet
2 ks, 50x75 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
16,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé, ružové, 135x200 cm
(105)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na jednolôžko, na gombíky, z mikrovlákna, tmavoružové, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cherries and Bows
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, biele/ružové, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Disco Cherries Stripes
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, biele/ružové, 135x200 cm
(3)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Countryside Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, ružové, 135x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Larsson Geo
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, ružové, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Sweets and Treats
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, ružové, 135x200 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Nutcracker Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, ružové/fialové, 135x200 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Santa's Howdy Christmas
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, zelené/ružové, 135x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Ashes of Roses
Ľanová, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, ružové, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Sassy B
Obliečky Stripe Tease
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, biele/ružové, 135x200 cm
(3)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Pretty Bows
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, ružové, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
RHS
Obliečky Rosemoor Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, ružové, 135x200 cm
(1)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na jednolôžko, na gombíky, bavlnená, v lososovej farbe, 140x200 cm
(2)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Silky Soft
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, saténové, ružové, 135x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sassy B
Obliečky Stripe Tease
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, červené/ružové, 135x200 cm
(3)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Ashes of Roses
Ľanová, 40x60 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Herz
Na jednolôžko, na gombíky, s potlačou, staroružové, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, ružové, 230x220 cm
(105)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Polka Dot
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, bodkované, biele/ružové, 135x200 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Sleep Dreams
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s nápismi, biele/ružové, 135x200 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Clarence Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, zelené/ružové, 135x200 cm
(14)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Strawberry Frills
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, ružové, 135x200 cm
(5)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/ružové, 135x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Mono Frill
Na jednolôžko, na gombíky, biele/ružové, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Songbird
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele/ružové, 135x200 cm
(21)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Sweets and Treats
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, ružové, 200x200 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, ružové, 135x200 cm
(38)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Nutcracker Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, ružové/fialové, 200x200 cm
(126)
Doručenie od 4. 11. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Dramatic Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, ružové/sivé, 135x200 cm
(28)
Doručenie od 4. 11. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cherries and Bows
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, biele/ružové, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Disco Cherries Stripes
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, biele/ružové, 200x200 cm
(2)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Countryside Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, ružové, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Vintage Christmas Santa
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, ružové, 200x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Vankúšové výplne
Obľúbené filtre
Francúzske obliečky
Obliečky 140x200
Obliečky 200x200
Obliečky 200x220
Biele obliečky
3D obliečky
Obliečky s vianočným motívom
Bavlnené obliečky
Saténové obliečky
Flanelové obliečky
Ľanové obliečky
Mikroplyšové obliečky
Krepové obliečky