Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil do spálne
Obliečky
Obliečky
...
Textil do spálne
Obliečky
Obliečky so zľavovým kódom
Výber podľa typu
Posteľné obliečky na vankúše
Filtre
1
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Na sklade
Rozmery obliečok
Zloženie a druh materiálu
Farba
Veľkosť vankúša
+ Ďalšie (12)
Zľavový kód
1 254 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
My House
Obliečky Deluxe Minerals
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, sivé, 140x200 cm
(5)
Doručenie od 16. 10. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, červené/biele, 230x220 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Non-Iron
4 ks, 50x75 cm
(26)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Woven Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, pruhované, modré, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Herbs
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, teplé, flanelové, s kvetinovým vzorom, zelené, 200x220 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cherries and Bows
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, biele/ružové, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Cotton Rich Woven Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, pruhované, oranžové, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Mono Satin Stitch
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, saténové, biele, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na dvojlôžko/predĺžená, na gombíky, bavlnená, v tehlovej farbe, 240x220 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stag Check
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, kockované, zelené, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečka na vankúš Gauze
Mušelínová, 50x70 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, ružové, 230x220 cm
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Contrast Trim
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlneného perkálu, biele, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Forest Green
Ľanová, 40x40 cm
(212)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Bamford Gingham Check
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické/kockované, tmavomodré, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, antracitové, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Bæk&Bølge
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kockované, zelené/modré, 140x200 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
My House
Obliečky Beryl
Na jednolôžko, 3-dielne, na zips, nežehlivé, z mikrosaténu, geometrické/s potlačou/vintage, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Ruffle Striped
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, tmavomodré, 140x200 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Ski Village
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s potlačou, modré, 230x220 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Pineapple Elephant
Obliečky na vankúše v súprave Tamba Leaf
2 ks, štruktúrované, 50x75 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Autumn Pumpkins
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, biele/oranžové, 135x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Town
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s potlačou, biele/béžové, 230x220 cm
(23)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Mya Tropical Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, modré, 200x200 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Egyptian Cotton
2 ks, z egyptskej bavlny, 50x75 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Clarence Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, zelené/ružové, 230x220 cm
(21)
Doručenie od 4. 11. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Bamford Gingham Check
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, geometrické/kockované, béžové, 230x220 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Earth-Inspired Calm
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, s abstraktným vzorom, 140x200 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Ruffle Striped
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, ružové, 140x200 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Linear Calm Geometric
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, geometrické/pruhované/kockované, sivé, 140x200 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Crinkle Seersucker
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, svetlohnedé, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečky White
Na dvojlôžko, na gombíky, chladivé, ľanové, biele, 200x200 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
221,60 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Pineapple Elephant
Obliečky na vankúše v súprave Tamba Stripe
2 ks, štruktúrované, 50x75 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Art Deco Pearl
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné, s ornamentmi, modré, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Como Striped
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, pruhované, tmavosivé, 140x200 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sassy B
Obliečky Stripe Tease
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované, biele/ružové, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Jos
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, z mikrovlákna, s kvetinovým vzorom, tmavomodré, 200x220 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Ski Village
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, modré, 200x200 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Red Heritage Lines
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, pruhované, biele, 140x200 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Countryside Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, 230x220 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Christmas Fable
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlneného perkálu, s hviezdičkami, tmavozelené, 140x200 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Ashes of Roses
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, chladivé, ľanové, ružové/hnedé, 200x220 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
224 €
s kódom
280 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Santa's Workshop
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, 200x200 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Obliečky Checkered
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, kockované, čierne, 140x200 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Crinkle Seersucker
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, svetlohnedé, 135x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
My House
Obliečky Branches
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, s potlačou, sivé, 140x200 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/modré, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
1
...
23
24
25
26
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Vankúšové výplne
Obľúbené filtre
Francúzske obliečky
Obliečky 140x200
Obliečky 200x200
Obliečky 200x220
Biele obliečky
3D obliečky
Obliečky s vianočným motívom
Bavlnené obliečky
Saténové obliečky
Flanelové obliečky
Ľanové obliečky
Mikroplyšové obliečky
Krepové obliečky