Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy
...
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Cena
Šírka
Výška
Farba
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
536 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Obraz White Tree
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Astonish
60x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
112 €
s kódom
140 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Yellow Vase
52x72 cm, tlačený, s rámom
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Rocky Coast
30x40 cm, 3 ks, s rámom
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Gold Boat
100x80 cm, na plátne
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Nostalgia 2
32x42 cm, tlačený, s rámom
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Vavien Artwork
Obraz
32x42 cm, s rámom/sklenený
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obraz Vivianne
52x72 cm, tlačený, s rámom
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Charm
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz The Moon
Ø 70 cm, tlačený
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
132 €
s kódom
165 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obraz Grass
30x40 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Obix
80x100 cm, na plátne
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Sun
45x70 cm, na plátne
(48)
Doručenie od 4. 11. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Lan 3D Illusion
70x100 cm, 3D ilúzia/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
70x45 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz These Days 1
51x71 cm, tlačený, s rámom
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Layered
50x70 cm, tlačený, s rámom
(9)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Cro
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Sand Wall
90x120 cm, ručne maľovaný, na plátne
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Go Ahead
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
282,40 €
s kódom
353 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz House
100x70 cm, tlačený, na plátne
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
120x60 cm, s rámom
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Still Life
52x72 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Foliage
70x100 cm, tlačený, na plátne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Sand shadows
32,5x42,5 cm, ručne maľovaný, s rámom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz White Items
52x72 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Color II
60x80 cm, tlačený, na plátne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Casa Selección
Obrazy v súprave
30x40 cm, 4 ks, tlačené, na plátne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
9,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Memo
30x40 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Pickles
30x40 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Light Leaves
30x40 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Cityscape
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Playblack 2
100x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(3)
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Alight
140x70 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
225,60 €
s kódom
282 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Garden Gate
60x80 cm, tlačený, na plátne
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Playblack 1
100x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(3)
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Floral Gust
70x100 cm, tlačený, na plátne
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz On a Mission
30x40 cm, tlačený, s rámom
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
20x60 cm, tlačený
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Sail
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(13)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Touch
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
50x70 cm, tlačený, s rámom
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Silpa
200x120 cm, s rámom/na plátne
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Green
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Abstract Birds
30x40 cm, tlačený, s rámom
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Crystal
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Nostalgia 2
52x72 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Penelope
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
12
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Plagáty
Rámčeky
Cedule
Obľúbené filtre
Moderné obrazy
Obrazy s motívom rastlín
Obrazy s motívom zátišia
Obrazy s motívom krajiny
Obrazy s rámom
Obrazy reprodukcia
Sklenené obrazy