Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy
...
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Cena
Šírka
Výška
Farba
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
536 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Obraz Robins
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Selloana
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(10)
Doručenie od 19. 11. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
15x15 cm, 3 ks, s rámom
(77)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
8,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Silpa
60x90 cm, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Myrtle
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(15)
Doručenie od 19. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Gouache Sea
60x150 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz For
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Tuscan Siesta
60x80 cm, tlačený, na plátne
(4)
Doručenie od 19. 11. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obraz Astratto
83x123 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 2. 11. 2026
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Nature
125x50 cm, tlačený, sklenený
(35)
Doručenie od 4. 11. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Bluejay & Blossom
32x32 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Strelizia Leaf
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Mae
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Silpa
200x120 cm, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
103x103 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Salin
80x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz White Sculpture
90x120 cm, ručne maľovaný, na plátne
(5)
Doručenie od 6. 11. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Static
62x92 cm, tlačený, s rámom/akustický
Doručenie od 4. 11. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Everlast
90x118 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Cherry Blossoms
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Silpa
200x120 cm, s rámom/na plátne
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Styler
Obraz Garden Gate
60x80 cm, tlačený, na plátne
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Livia
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Wild Meadow
50x70 cm, 3D ilúzia/tlačený, s rámom
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Floral Embrace
70x100 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Quiet Bay
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Gold Ginkgo
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Astra
91x121 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
383,20 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Trace Of Nature
100x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(2)
Doručenie od 6. 11. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Fida
140x180 cm, na plátne
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Klis
120x200 cm, ručne maľovaný/3D, s rámom
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
352,80 €
s kódom
441 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Land
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Metallic Brown
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz White Items
32x42 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Apple Flowers
60x60 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Baroque
81x121 cm, tlačený, s rámom/sklenený
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Diffused
50x70 cm, tlačený, s rámom
(13)
Doručenie od 19. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Fortuna White
90x120 cm, ručne maľovaný, na plátne
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
281,60 €
s kódom
352 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Darling Pink
52x72 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Estelle
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Monty
150x80 cm, na plátne
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
170,40 €
s kódom
213 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Cave
120x60 cm, na plátne
(8)
Doručenie od 26. 10. 2026
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Golden Tree
80x60 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Maison
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Scenario 1
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz It's a New Beginning
70x100 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
148 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obraz Astratto
103x143 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 2. 11. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Lake
150x60 cm, tlačený, na plátne
(175)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
6
7
8
...
12
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Plagáty
Rámčeky
Cedule
Obľúbené filtre
Moderné obrazy
Obrazy s motívom rastlín
Obrazy s motívom zátišia
Obrazy s motívom krajiny
Obrazy s rámom
Obrazy reprodukcia
Sklenené obrazy