Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy
...
Obrazy, plagáty, cedule
Obrazy
Obrazy so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Cena
Šírka
Výška
Farba
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
536 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Obraz Blue Vase
56x75 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Field
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Art Contemporain
50x70 cm, tlačený, s rámom
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Obraz Mina
50x70 cm, tlačený, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Green
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(8)
Doručenie od 19. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Town
100x70 cm, tlačený, na plátne
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Sort Of Stone
52x72 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Lino Cut
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Sort Of Stone
72x102 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
154,40 €
s kódom
193 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Maha
72x52 cm, 3D, s rámom/na plátne
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Confidential Green
102x102 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Charm
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Moon Rock
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(2)
Doručenie od 6. 11. 2026
267,20 €
s kódom
334 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Bold
90x120 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Maha
220x110 cm, 3D, s rámom/na plátne
(8)
Doručenie od 9. 12. 2026
352,80 €
s kódom
441 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Sefri
60x90 cm, 3D, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Obraz NY Bridge
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obraz Deravia
100x80 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Sunlit Willow
113x85 cm, tlačený, na plátne
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obraz Deravia
120x200 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 9. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Albin
83x83 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Crown
88x88 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Bold
127,5x206,5 cm, s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
103x143 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
141,60 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave Black & White
35x45 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
24,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz The Kiss – Gustav Klimt
30x80 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(111)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Crane
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Naska
90x120 cm, s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Pulau
70x100 cm, tlačený, sklenený
Doručenie od 4. 11. 2026
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Garden
90x118 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
204 €
s kódom
255 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
35x45 cm, 3 ks, s rámom
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Texture
100x140 cm, 3D, na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obraz Sketch
80x100 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 22. 10. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Everlasting
Ø 70 cm, tlačený
Doručenie od 4. 11. 2026
132 €
s kódom
165 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Tranquil
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
17,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Horizon
100x70 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Monstera
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Second Venice Set: San Giorgio – James McNeill Whistler
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Autumn Sunset
100x70 cm, tlačený, sklenený
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Golden Peaks II
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Simple Living 6
90x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
30x40 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Sparrow
32x32 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 19. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(64)
Doručenie od 4. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
30x40 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Floral Imprint
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
7
8
9
...
12
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Plagáty
Rámčeky
Cedule
Obľúbené filtre
Moderné obrazy
Obrazy s motívom rastlín
Obrazy s motívom zátišia
Obrazy s motívom krajiny
Obrazy s rámom
Obrazy reprodukcia
Sklenené obrazy