Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Poháre a poháriky
Poháre a poháriky
...
Riad na nápoje
Poháre a poháriky
Poháre a poháriky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ pohára
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
280 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Lola
6 ks, 200 ml, na whisky
(2)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Tjo
100 ml, na whisky
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Silex
300 ml
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Abeille
320 ml, na whisky
Na sklade
Posledné kúsky
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Provence
6 ks, 160 ml
(14)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
1,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
240 ml, na víno
(55)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Pohár Cristallo
300 ml, na whisky
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
150 ml
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Pohár Essential
300 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Libellules
350 ml
(273)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Tokyo
6 ks, 350 ml
(12)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Torino
2 ks, 60 ml, štamperlík
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Pohár Bacco
160 ml, na víno
(7)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Abeille
260 ml
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
9,60 €
s kódom
12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Unie
6 ks, 200 ml
(14)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
2,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Keops
6 ks, 345 ml, na gin
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
2,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
200 ml, na víno
(132)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Lyonnais
200 ml
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Belle-Ile
290 ml, na víno
(13)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Torino
2 ks, 60 ml, štamperlík
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Troquet
200 ml, na whisky
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Troquet
200 ml, na whisky
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
290 ml
(46)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Troquet
200 ml, na whisky
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Libellules
280 ml, na víno
(248)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
260 ml
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 12 ks
VacuVin
Rozlišovače na poháre v súprave Party people
12 ks, silikónové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
1,08 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Tuana
6 ks, 320 ml, na whisky
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
2,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Mia
2 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
10,40 €
s kódom
13 € bez kódu
6,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Versailles
400 ml, na víno
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
10,40 €
s kódom
13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Abeille
240 ml, na víno
(25)
Doručenie od 21. 10. 2026
10,40 €
s kódom
13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Tokyo
6 ks, 400 ml
(6)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
360 ml
(42)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Liberty
6 ks, 350 ml
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
340 ml
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Silex
430 ml, na pivo
Na sklade
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
260 ml
(24)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
260 ml
(42)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Absinthe
300 ml, na víno
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Abeille
240 ml, na víno
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Perles
340 ml
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Abeille
240 ml, na víno
(11)
Doručenie od 21. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Lilya
335 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Unie
6 ks, 250 ml
(10)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
2,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Karafy na vodu
Slamky
Džbány
Podtácky
Nádoby na limonádu
Obľúbené filtre
Poháre a poháriky v súprave
Plastové poháre a poháriky
Poháre a poháriky na víno
Poháre a poháriky na whisky
Poháre a poháriky na pivo
Poháre a poháriky na likér