Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Poháre a poháriky
Poháre a poháriky
...
Riad na nápoje
Poháre a poháriky
Poháre a poháriky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ pohára
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
282 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Poháre v súprave
2 ks, 250 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Poháre v súprave
2 ks, 200 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 560 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Poháre v súprave
2 ks, 200 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 450 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 290 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 240 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
13,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 300 ml, na víno
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Luz
4 ks, 270 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Volo
6 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
Na sklade
Posledné kúsky
28 €
s kódom
35 € bez kódu
5,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Geo
6 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
Na sklade
Posledné kúsky
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
5,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Marmore
6 ks, 180 ml, štamperlík
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
16,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
240 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
250 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
220 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Poháre v súprave
6 ks, 350 ml
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
5,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Silex
430 ml, na pivo
Na sklade
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Silex
300 ml
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Poháre v súprave Tropical
6 ks, 400 ml, z akrylu
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
7,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Poháre v súprave Eden
6 ks, 190 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Abeille
320 ml, na whisky
Na sklade
Posledné kúsky
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Beaufort
4 ks
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
4,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Clarien
300 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Bobbie
2 ks, 320 ml
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Bobbie
2 ks, 210 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 620 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 230 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
16,55 €
s kódom
20,69 € bez kódu
5,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Bobbie
2 ks, 230 ml, na koktail
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Neia
230 ml
Na sklade
Posledné kúsky
5,08 €
s kódom
6,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Neia
145 ml
Na sklade
Posledné kúsky
5,06 €
s kódom
6,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 490 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Poháre v súprave Rocks
2 ks, 300 ml, na pivo
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
17,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 350 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
27,62 €
s kódom
34,53 € bez kódu
17,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Notes
2 ks, 810 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
26,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Sagaform
Poháre v súprave Rocking Whiskey
6 ks, 200 ml, na whisky
(309)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Obila
Na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
220 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Ballard
4 ks, 275 ml
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
240 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
240 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Obila
Na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Areca
4 ks, 450 ml
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
14,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
250 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Karafy na vodu
Slamky
Džbány
Podtácky
Nádoby na limonádu
Obľúbené filtre
Poháre a poháriky v súprave
Plastové poháre a poháriky
Poháre a poháriky na víno
Poháre a poháriky na whisky
Poháre a poháriky na pivo
Poháre a poháriky na likér