Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Produkty
Produkty
Domov
Produkty
Produkty · Akcie a zľavy
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
Akcie a zľavy
46 840 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Bizzotto
Ohnisko Efesto
Ø 60 cm, výška 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
100,30 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
FABINI
Súprava nožov Trino
3 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
88,40 €
s kódom
104 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, v terakotovej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tower
Kovový, 7,5x20 cm, výška 25,5 cm
(26)
Na sklade
Posledný kúsok
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Metaltex
Nôž Heritage
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 33 cm, rukoväť: drevo
(6)
Na sklade
18,56 €
s kódom
21,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Joy 1400
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, khaki, 140x200 cm
(138)
Na sklade
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (8)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Háčik Piccolo
Nástenný, kovový, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Roba
Detská komoda Lea
S prebaľovacím pultom, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, svetlosivá, šírka 107 cm, výška 98 cm, hĺbka 75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
220,15 €
s kódom
259 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného saténu, modrá, 160x200 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Peva
Biely, 180x200 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
16,82 €
s kódom
19,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Casa Selección
Umelé kvety v súprave
2 ks, 9x9 cm, výška 21 cm
(65)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Behúň Ricci Bosforo
Prateľný, syntetický, bez vlasu, 52x100 cm
(2)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detská obliečka na vankúš Tadea
Vtipná, bavlnená, 45x45 cm
Na sklade
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Koberec Gratia
Syntetický, bez vlasu, ružový/sivý, 120x160 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
87,55 €
s kódom
103 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detský luster Bianella
Biely/svetloružový, látkový, ø40x268 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Støraa
Komoda Caitlin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, matná, biela/v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 74 cm, hĺbka 39 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
432,65 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Vešiak na dvere Estique
Kovový, čierny/hnedý, šírka 36 cm, výška 60 cm, hĺbka 11 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Frills
Sklenená, ružová, ø 14 cm, výška 34 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na uteráky Palermo
Oceľový, v lesklej striebornej farbe, 55,5x28,5 cm, výška 168 cm
(50)
Na sklade
87,55 €
s kódom
103 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Nolan
S podrúčkami, čalúnená, tmavosivá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
141,10 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, do sprchy, z bio bavlny, oranžová/béžová, 50x80 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Na dvojlôžko, bavlnená, svetlohnedá, 240x300 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Icemount
Termo, závesný systém tyč, antracitový, 140x260 cm
(17)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, biely, 140x245 cm
(4)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Brasil
Plastový, v petrolejovej farbe, 2 l
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Fox Liso
Syntetický, shaggy, sivý, 120x180 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
94,40 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Tienidlo Nazli
Krémovobiele, látkové, ø50x25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Hrniec Kitchen
S pokrievkou, keramický, 3,4 l, ø 24 cm
(11)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex
Bez vŕtania/rohová, plastová, biela
(6)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Fantastic
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, v mentolovej farbe, bavlnená, 140x200 cm
(4)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspi Form XL
2 ks
(9)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Lyonnais
200 ml
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Organizér do chladničky Frigo
Plastový, výška 10 cm
(12)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Woodman
Nočný stolík Mora
V prírodnej farbe, 40x40 cm, výška 53 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
334,05 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Cuistot
3 ks, z mikrovlákna, béžové, 40x40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská súprava Jules
Pre 4 osoby, 12 ks, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
216,75 €
s kódom
255 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Stojan na oblečenie Acorn
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, 70x66 cm, výška 170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Duzsuz
Biele/v zlatej farbe, 23x24x10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, taupe, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Adele
Sivý, 240x260 cm
(23)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Balvi
Tanierik na šperky Cat
Porcelánový, ø 15 cm, výška 12,5 cm
(9)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spinder Design
Poštová schránka Inbox
Výška 40 cm
(1)
Na sklade
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misky v súprave Margrethe Mini
3 ks, plastové, čierne, 750 ml, ø 16 cm
(2)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, tmavosivý, 60x100 cm
(9)
Na sklade
11,52 €
s kódom
13,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (8)
-15 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Odkvapkávacia podložka na riad UDry
Plastová, sivá, 51x33 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Pouffy
Prateľný, syntetický, so stredne dlhým vlasom, okrúhly, krémovobiely, ø 120 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Goldage
100x80 cm, tlačený, na plátne
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
118,15 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Koberec Mandala
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, tyrkysovomodrý, ø 100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
1
...
242
243
244
...
976
Načítať viac