Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 095 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Abeille
260 ml
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
9,60 €
s kódom
12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Otvárač na konzervy Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Obľúbené
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Jolly
2 ks, 300 ml, kameninové
(35)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Pantone
Hrnček Light Pink 182
475 ml, porcelánový, ružový
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
17,94 €
s kódom
22,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Šálka Hammershøi
Porcelánová, s tanierikom/na latte, biela, 250 ml
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
31,49 €
s kódom
39,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Light Pink 182
375 ml, porcelánový, ružový
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Zone
Tácky v súprave Singles
6 ks, so stojanom, silikónové, čierne, ø 10 cm
(47)
Na sklade
23,75 €
s kódom
29,69 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Kanvica na čaj Amo
1,5 l, so sitkom, sklenená, biela
(35)
Na sklade
26,54 €
s kódom
33,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 360 ml
(26)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Lievik na víno
Z nehrdzavejúcej ocele
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Otvárač na konzervy Can-Do
Plastový
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
19,70 €
s kódom
24,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Formy na ľad
2 ks, plastové
(59)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Kitchen Craft
Chladiaca nádoba Bar Craft
Plastová
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Abeille
240 ml, na víno
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Cristallo
2 ks, 250 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(40)
Na sklade
16,61 €
s kódom
20,76 € bez kódu
10,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Perles
340 ml
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Bitz
Šálky v súprave Gastro Black/Mix
6 ks, keramické, na espresso, čierne, 100 ml
(28)
Na sklade
31,38 €
s kódom
39,22 € bez kódu
6,54 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Tácky v súprave English Meadow
4 ks, korkové, svetlomodré/svetlosivé, 10x10 cm
(15)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, oranžová, 210 ml
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Vialli Design
Hrnček Bolla
300 ml, so sitkom, sklenený
(19)
Na sklade
11,08 €
s kódom
13,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Neri
350 ml, keramický, na cappuccino/na latte, čierny
(19)
Na sklade
13,40 €
s kódom
16,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 310 ml
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
2,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bloomingville
Šálky v súprave Hezha
2 ks, keramické, na espresso, modré/krémovobiele, 55 ml
(21)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Kanvica na čaj Hammershøi
1,2 l, porcelánová, biela
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Antic Line
Nástenný otvárač Soda
Kovový
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Hrnček Bea
400 ml, keramický, béžový
(35)
Doručenie od 21. 10. 2026
11,42 €
s kódom
14,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Provence
6 ks, 160 ml
(14)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
1,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Casa Selección
Tácky v súprave
4 ks, z plsti, s vianočným motívom, červené, ø 10 cm
(14)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Orion
Šálky v súprave Srdíčka
2 ks, keramické, na cappuccino, biele, 230 ml
(43)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Orion
Tácky v súprave
6 ks, so stojanom, drevené, v prírodnej farbe, 12,5x10,5 cm
(24)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Zone
Tácky v súprave Singles
6 ks, silikónové, svetlosivé, ø 10 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
23,64 €
s kódom
29,55 € bez kódu
4,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Patrizia
1,2 l, keramická, zelená
(18)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Pohár Ailis
250 ml
(18)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Tácky v súprave Bauhaus
4 ks, korkové, 10x10 cm
(18)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sitko na čaj
Z nehrdzavejúcej ocele
(35)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Džbán Bea
Keramický, béžový, 1,5 l
(28)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Matcha súprava
Svetlozelená/v prírodnej farbe, keramická
(13)
Na sklade
22,39 €
s kódom
27,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Džbán s vekom
Sklenený, 1,5 l
(34)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shama
515 ml, keramický, tmavomodrý/béžový
(15)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Pohár Cristallo
300 ml, na whisky
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Nádoba na nápoje Kohoutek
4 l
(22)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kilner
Nádoba na nápoje
5 l
(49)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Hrnček Gastro Green/Black
190 ml, keramický, zelený/čierny
(16)
Na sklade
9,97 €
s kódom
12,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Unie
6 ks, 200 ml
(14)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
2,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Hrnček Hammershøi
330 ml, porcelánový, biely
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
26,06 €
s kódom
32,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Aurora
4 ks, 473 ml, na víno
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
13,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Hrnček Ouessant
270 ml, sklenený
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Hrnček Mojave
360 ml, keramický, žltý
(36)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
23
Načítať viac